TJ Spartak Vlasim
07
Zář

Zářijové elo

Obvykle dělám elové souhrny 3x do roka (leden, květen, září), v roce 2021 to ale zatím nemělo smysl, poněvadž se díky restrikcím naší vlády až do června žádné šachové soutěže hrát nemohly. Pojďme se tedy podívat, k jakým změnám ela došlo u vlašimských hráčů od loňského září (tzv. jak se promítly výsledky letních turnajů). A popravdě to moc veselé čtení nebude, covidová přestávka nám příliš neprospěla a minusy převažují nad plusy.

Nejvýraznější změnou v žebříčku je výměna na postu vlašimské jedničky. Díky skvělým výkonům na MČR juniorů a Czech Openu se až na vrchol propracoval Ríša Mládek (elo 2361, zisk 64 bodů). Ještě o jeden bod víc si na své konto připsal Kuba Vojta a je v našem žebříčku na 6. místě. Dařilo se Kryštofu Křížkovi (+55) a Vojtovi Dudkovi (+50). Naopak velmi nevydařené období mají za sebou Kuba Voříšek (-136) a David Zvolenský (-73).Vývoj ela u Ríši Mládka

S národním elem (to bylo aktualizováno již 1. 6 a k další změně dojde 1. 10.) se zabývat nechci, stejně v podstatě už nikoho nezajímá. Jednotlivé změny si můžete prohlédnout v následující přehledné tabulce. 

Nejlepších 40 hráčů Vlašimi:

Kompletní tabulku si můžete stáhnout v sekci KE STAŽENÍ

Uplynulé období nebylo pro Vlašim příliš úspěšné. Věřme, že v následujících měsících to zase bude lepší.

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

1 reakce na “Zářijové elo”

  1. 1
    Tom píše:

    Pro pořádek doplňuji, že toto pořadí platilo v září pouhých pár dní. O víkendu jsem se dozvěděl, že Ríša Mládek přestoupil do Kroměříže.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist