TJ Spartak Vlasim
10
Srp

O pohár starosty města Nymburk

V sobotu 7. srpna jsme si s Danem Houdkem udělali výlet na 7. ročník Memoriálu Radima Masáka.  Stejný nápad mělo dalších 133 (!!!) hráčů a nijak mě to nepřekvapuje, protože rapid (15 min. + 3s. za tah) v Nymburku je opravdu moc pěkný. Prostorný hrací sál, ovocný bufet zdarma, skvělé ceny …

Devítikolový turnaj s přehledem ovládl největší favorit Vojtěch Plát (elo 2572) a ani další pořadí na stupních vítězů nebylo příliš překvapivé.  Stříbro bral Martin Hollan (2354) a bronz Vojtěch Straka (2399). Ani my s Danem jsme si nevedli špatně.  Dan měl po 8 kolech 5 bodů a bez šancí na další nebyl ani v kole posledním.  Bohužel to nevyšlo, ale i tak je celkové 47. místo pěkným výsledkem (i s přihlédnutím k tomu, že Dan se šachům prakticky nevěnuje).

jsem měl po remíze v 8. kole s Vojtou Plátem na kontě 6,5 bodu, ale rovněž jsem závěr nezvládl. V 9. kole jsem v bojovné partii nestačil na Martina Hollana.

Prohrávat ve švýcaru v posledním kole se nevyplácí, pak už nezbývá než smutně koukat a divit se :-) , kdo všechno člověka předstihne.

Díky štědrému cenovému fondu, ale ani 10. místo nebylo k zahození  (900 Kč) a s hrou a výsledkem jsem (stejně jako Dan) docela spokojen. Děkuji pořadatelům za velmi dobře zorganizovanou akci a za příjemnou sobotu.

Výsledky

Fotky od pořadatelů

Stránky ŠO Nymburk

(autor článku: Tomáš Vojta)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist