TJ Spartak Vlasim
12
Kvě

První květnový turnaj bez omezení věku

Čtvrtý seriál online šachových turnajů je od 8. května v novém kabátě. Organizátoři vyhlásili tuto minisérii jako rapid šach hraný švýcarským způsobem na 7 kol na 10 minut + bonus 2 sekundy za každý tah. Největší změnou v tomto seriálu je to, že budou hrát s dětmi trenéři, ale i rodiče či prarodiče dětí. Hlavními organizátory jsou Lukáš Filip, trenér dětí z Domečku Vlašim a Petr Havelka, trenér dětí ze Sedlčan.

    V tomto seriálu budou vyhlašováni první tři v celkovém pořadí, dále první tři hráči ročníků 2001-2005 a 2006 – mladší.

    Turnaje se zúčastnilo 49 šachistů. První turnaj vyhrál Lukáš Filip s počtem 6 bodů, za ním se umístil jeho mladší bratr Štěpán s 5,5 body, oba tedy z Domečku Vlašim. Třetí příčku obsadil Petr Havelka ze Sedlčan, rovněž s 5,5 body.

    Kategorii 2001 a mladší vyhrál Štěpán Filip s 5,5 body, druhé místo obsadil (celkově 25.) Filip Kůra s 3,5 body a třetí místo Filip Vopálka (celkově 26.) se 3 body. Všichni tito šachisté jsou z Domečku Vlašim.

    Kategorii 2006 a mladší vyhrál (celkově 4. místo) Jindřich Trejbal z Velvar, který uhrál 5,5 bodu, druhý v této kategorii skončil Marek Kůrka (celkově 5. místo) ze Zvole s 5 body a třetí místo obsadil Daniel Zeman (celkově 7. místo) s 5 body z Domečku Vlašim.

    Všichni obdrží diplomy a výherci v obou kategoriích obdrží dále i medaile.

    Děkujeme všem za účast a upozorňujeme, že další z turnajů se uskuteční 15. 5. 2021. 

Výsledky turnaje

Pozvánka na druhý květnový turnaj

(autor článku: Lukáš Filip)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist