TJ Spartak Vlasim
31
Kvě

Střípky z archivu – druhá polovina roku 2003

Vzpomínání na akce ve druhé polovině roku 2003 bude docela obsáhlé, povedlo se mi totiž najít docela dost materiálu. Nejvíc mě překvapilo, že jsem objevil výsledky a fotky z dětského tábora v Arneštovicích, který proběhl ve druhé polovině srpna. Níže se na ně můžete podívat:

Začátkem října proběhl 8. ročník našeho otevřeného oddílového přeboru v rapidu. Zajímavostí byla účast vsetínského Radka Zádrapy. Pohled na pořadí určitě potěší pana Innemanna, Petra Havelku a možná i Pepu Zváru, který tehdy skončil před svým synem. :-) Více článek Mati:


Maťa si v roce 2003 hoví v křesílku ve Sporthotelu. Za těch 18 let se vlastně nic nezměnilo. :-)

David Zvára sice skončil v oddílovém přeboru poslední, ale dobře se rozehrál na následující Mistrovství Čech, kde skončil v kategorii do 10 let na výborném 6. místě. Mezi špunty do 8 let si pak zahráli Robin Hrdina a Jakub Tulach, více opět v článku Ondry Matějovského:

David Zvára (foto z tábora v Arneštovicích)

Koncem října jsem si společně s Karlem Blahoutem zajel na podzimní Jánky, které tehdy byly pouze dvojbojem.  V součtu rapidu a blicky se mi po napínavém souboji povedlo o půl bodu předstihnout Honzu Jüptnera.  Na fotkách si můžete připomenout romantiku podzimních Jánek a přátelského vlčáka (jméno už jsem zapomněl), který tehdy pravidelně hlídal u vchodu do penzionu Protěž.

Dařilo se mi i na tradiční vánoční blicce v Týnci. Finále Memoriálu V. Boříka jsem sice začal 1,5 ze 3, ale pak už to byly samé jedničky. :-)   Pořadí dalších Vlašimáků: 30. Innemann, 39. Lalouček, 41. Hlavička, 43. Pazdera (celkem 53 hráčů).

Náš Vánoční turnaj se počtvrté hrál v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech a za účasti 36 hráčů proběhl jako vždy v klidné a přátelské atmosféře.  Výsledky si můžete níže připomenout:

Posledním turnajem, kterého jsme se v roce 2003 zúčastnili, byla Táborské věž (7 kol, 2×20 min). V početném (109 hráčů) a silném startovním poli se nám docela dařilo. Já jsem skončil pátý (škoda prohry v posledním kole s Tomášem Civínem) a Ondra Matějovský 12. U ostatních jsem si pořadí nepoznamenal, ale Jirka Prokop uhrál 4 body, Tomáš Hašek s Danem Houdkem tři, Jarda Pazdera, Milan Hlavička a Pepa Zvára dva. Kde jsou ty časy, kdy nás z Vlašimi vyráželo na turnaje tolik (a to ještě hrály děti v žákovských kategoriích) …       

Příště se posuneme zase o trochu zpět a podíváme se na rok 2002.

(autor článku: Tomáš Vojta)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist