TJ Spartak Vlasim
13
Dub

Střípky z archivu – druhá polovina roku 2006

V dalším výsledkovém souhrnu se podíváme na druhou polovinu roku 2006, tedy na akce, kterých jsme se zúčastnili od července do prosince. Asi nejzajímavější věcí je fotka malého Davida Zváry s tehdy 14. hráčem světa Davidem Navarou pořízená na Czech Openu v Pardubicích. :-)

Na našem největším festivalu si tehdy zahrálo jen družstvo v dětském turnaji a já jsem si pak zahostoval na MČR 4členných družstev za ŠK Lípa. A i přesto, že jsme byli nasazeni až někde na přelomu třetí a čtvrté desítky, získali jsme naprosto nečekaně stříbrné medaile z Mistrovství ČR.  Více v článku, který byl publikován v týdeníku Jiskra:

Poznamenal jsem si tehdy i 2 povedené útočné partie:

Pěkný výsledek uhrál Jarda Pazdera na Openu Vsetín:

16. září se v Benešově díky Pavlu Filandrovi (strýci Robina Hrdiny) hrál 1. ročník blicky O krále Olympu (bohužel z toho žádná tradice nebyla a o rok později se odehrál ročník poslední). Více v článku Ondry Matějovského:

Posuňme se do prosince a i zde zůstane u článků Ondry Matějovského. Náš vánoční turnaj se poprvé hrál jako Memoriál Stanislava Vojty a zúčastnilo se ho 47 hráčů (což dodnes zůstává nejvyšší počet, jaký kdy v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech hrál). Své první (a jediné) vítězství si připsal Ondra Mejzlík.

Pár fotek z turnaje:

Tehdy byl narvaný nejen salonek, ale i hospoda. V popředí malý Robin Hrdina.


František Innemann bojuje s 86letým Vlastimilem Havlem.


Pan Bouček proti Mírovi Laloučkovi.


Tradiční pohoda u roztopeného krbu.

Jen o den později vyrazila velká vlašimská výprava na velký rapid do Tábora.

A rok 2006 zakončila den před Silvestrem bleskovka v Týnci. 26. ročník Memoriálu Vojtěcha Boříka si tehdy zahrálo 57 (!) hráčů a Vlašimákům se mimořádně dařilo, hned tři jsme se dostali do nejlepší šestky (+ brácha vyhrál finále“B“)!  Zejména pro Standu Pecháčka a Ondru Matějovského to byl velmi pěkný výsledek.  

Příště budeme pokračovat rokem 2005 …

(autor článku: Tomáš Vojta)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist