Bře
Předposlední online turnaj druhého seriálu
Do předposledního kola online ligy Domečku Vlašim se v sobotu 27. 2. 2021 přihlásilo úctyhodných 73 hráčů. V kategorii starších žáků hrálo 41 šachistů a v kategorii mladších 32 dětí. V tomto turnaji byla vyhlášena mimořádná soutěž pro děvčata a ta na 1. místě získala medaili a diplom. U starších zvítězila naše Kamilka Steinová a v kategorii mladších obsadila první příčku Anička Vlasáková z Peček.
Kategorii starších žáků vyhrál Filip Čermák ze Zvole, který uhrál 6 bodů a se šesti body ho následoval z MěDDM Michael Stein. A i 3. místo náleží MěDDM díky Kamile Steinové, která uhrála 5,5 bodu a „bramborovou“ příčku s 5 body obsadil rovněž hráč z MěDDM Štěpán Filip.
Mladší žáky vyhrál Denis Martínek z ŠK Bohnice s plným počtem bodů (7!). Druhé místo obsadil se 6 body Jindřich Trejbal z Velvar a 3. místo Jiří Petrášek z Brodců s 5 body.
V ONLINE LIZE se některá pořadí změnila, ale není nic ztraceno.
Kategoriie 2004 a 2005
1. místo Štěpán Filip 28 bodů; 2. místo Kamila Steinová 28 bodů; 3. místo Filip Vopálka 19,5 bodů.
Kategorie 2006 a 2007
1. místo Filip Čermák 27 bodů; 2. místo Marek Kůrka 25 bodů; 3. místo Adam Slavík 22,5 bodů.
Kategorie 2008 a 2009
1. místo Michael Stein 30 bodů (Míša vede i v celkovém pořadí v turnaji „A“); 2. místo Patrik Kohm 26 bodů; 3. místo Alice Zelenková 22 bodů.
Kategorie 2010 a 2011
1. místo Jiří Petrášek 27 bodů; 2. místo Daniel Zeman 26,5 bodů; 3. místo Tereza Slavíková 23 bodů.
Kategorie 2012 a mladší
1. místo Jindřich Trejbal 28,5 bodů (Jindřich vede i v celkovém pořadí v turnaji „B“); 2. místo Jáchym Fadrný 24,5 bodů; 3. místo Vít Sehnoutka 23 bodů.
V ONLINE LIZE V ŠACHU DOMEČKU VLAŠIM – 2. SERIÁLU se dosud zapojilo 110 dětí z regionu, ale i širokého okolí. Těší nás, že si každou sobotu udělají čas a zahrají si s kamarády pěkné šachové partie.
Příští sobotu, tj. 6. 3. 2021 se odehraje poslední 8. kolo.
V tomto turnaji každý šachista dostane věcnou cenu, kterou si po turnaji vybere na webu Pravonína. Na této webové adrese se v týdnu objeví ceny pro turnaj „A“ a „B“. Nejprve si budou ceny vybírat šachisté z turnaje „B“, protože jsou mladší. Po vyhlášení turnaje „B“ přijdou na řadu šachisté z turnaje „A“. Dále vyhodnotíme všechny kategorie z Online ligy Domečku Vlašim. Více informací o cenách bude na letáku pro osmý turnaj a v článku, který se objeví na stránkách ŠK Pravonín.
Výsledky sedmého online turnaje
Průběžné výsledky Online ligy Domečku Vlašim
(autor článku: Lukáš Filip)
Pořadí sobotního 3. turnaje Online Velké ceny ŠSČR (Ríšův výsledek bohužel hodně zlý):
8. března, 2021 v 14.12https://www.chess.cz/vysledky-3-turnaje-online-velke-ceny-sscr/