TJ Spartak Vlasim
04
Úno

Třetí online turnaj Domečku Vlašim

Opět se našeho online turnaje zúčastnil pěkný počet šachistů. 62 hráčů z našeho regionu, a i širokého okolí, zasedlo za své počítače a zapojilo se do 3. kola Online šachového turnaje Domečku Vlašim. V kategorii starších hrálo 34 dětí, z toho 9 z Domečku. Našim se dařilo a Kamilka Steinová odehrála velice pěkný turnaj s plným počtem bodů (7)! Chválíme ji za pěkný výkon. Druhé místo obsadil Patrik Kohm z Kralup s 5 body a třetí příčka je u nás doma, a to díky Štěpánu Filipovi, který uhrál také 5 bodů. Pětibodových bylo tentokrát šest a rozhodovalo pomocné hodnocení. Kamila získala pohár, medaili a diplom a další dva výherci obdrží medaile a diplomy.

V kategorii mladších hrálo 28 dětí. I v této kategorii byly na prvních šesti místech bodové zisky 5 bodů. Rozhodovalo opět pomocné hodnocení. Kategorii vyhrál Jáchym Fadrný z Čelákovic, druhé místo obsadil Jindřich Trejbal z Velvar a na třetím místě máme dva šachisty, kteří budou oceněni shodně, neboť nerozhodlo ani pomocné hodnocení, a to Edvard Kolář z Říčan a náš Daniel Zeman. První obdrží pohár, medaili a diplom, další pak medaile a diplomy.

Mimořádně byla vyhlášena tipovací soutěž, kdy měli možnost účastníci turnaje odhadnout, kolik remíz v turnaji bude. Soutěže se zúčastnili: Štěpán Filip 24 remíz, Barbora Slavíková 30 remíz, Tereza Slavíková 25 remíz, Kamila Steinová 23 remíz, Jakub Čáp 20 remíz a Adam Slavík 30 remíz.

Cenu pro nejlepšího tipéra získal Jakub Čáp. Gratulujeme :-)  

Vítězům blahopřejeme a zveme všechny na příští sobotu 6. 2. 2021, kdy se odehraje již 4. kolo Online šachové ligy Domečku Vlašim

Jelikož máme v turnaji doposud pouze jednu šachistu s ročníkem narození 2004, tak vyhlašuji mimořádnou soutěž pro tento ročník. Jako obvykle pro prvního pohár, medaile a diplom, druhé a třetí místo obdrží medaili a diplom.

Celkové výsledky třetího online turnaje

Průběžné výsledky kategorií

Leták na čtvrtý online turnaj Domečku Vlašim

(autor článku: Lukáš Filip)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist