TJ Spartak Vlasim
29
Led

Vítězství 2. kola ligy Domečku putuje do Zvole

Do druhého kola online šachové ligy Domečku Vlašim se 23. ledna 2021 přihlásilo zase velké množství šachistů – 63! V kategorii starších mezi 34 hráči zvítězil Filip Čermák ze Zvole s 6 body ze 7 možných. Na druhém místě se umístil náš Štěpán Filip, který uhrál jen o půl bodu méně, tedy 5,5 bodu. Třetí místo putuje do OAZY Praha díky Patriku Kohmovi, který zaznamenal také 5,5 bodu. Vítěz obdrží pohár, medaili a diplom, druzí dva pak medaile a diplomy. 

V kategorii mladších žáků hrálo 29 dětí. Pohár, medaili a diplom si uhrál Jindřich Trejbal z Velvar, který získal výborných 6,5 bodu ze 7 možných. Druhé a třetí místo, honorované medailí a diplomem, putuje do Brodců. Druhý skončil Jiří Petrášek se 6 body a třetí pak Bořivoj Antoš.

Mimořádnou kategorií pro toto kolo bylo vyhlášení nejlepších tří dívek z turnajů „A“ a „B“, které za své výkony obdrží medaile a diplomy. V kategorii starších žáků byla nejlepší Laura Sehnoutková z Říčan (celkově 4. místo), která uhrála 5 bodů, druhou nejlepší dívkou byla naše Kamila Steinová (celkově 10. místo) se 4 body a třetí příčku obsadila Alice Zelenková (celkově 16. místo) z Říčan s 3,5 body. V kategorii mladších žáků první místo obsadila naše Tereza Slavíková (celkově 4. místo), která uhrála 5 bodů. Druhé místo míří do Peček k Anně Vlasákové (celkově 13. místo), která uhrála 4 body. Třetí místo obsadila domácí Lucie Brixí (celkově 15. místo). Lucka uhrála 3,5 bodu.

Turnaj probíhal plynule, bez problémů a zveme vás všechny na 3. kolo, které proběhne 30. 1. 2021 od 9.00 hodin.

Upozorňuji na mimořádnou tipovací soutěž. Tipnout si můžete celkový počet remíz z turnajů „A“ a „B“. Tipovací soutěž začne 25. 1. 2021 na webu ŠK Pravonín. Zúčastnit se může jen šachista, který se bude účastnit turnaje. Nejpřesnější tipér bude odměněn věcnou cenou.

Celkové výsledky druhého turnaje

Průběžné výsledky – kategorie

Leták na třetí online turnaj

(autor článku: Lukáš Filip)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist