TJ Spartak Vlasim
01
Úno

Střípky z archivu – B C D 1996-1998

Následujícími řádky naváži na svůj předchozí článek a níže si můžete prohlédnout výsledky béčka, céčka a déčka v sezonách 96/97 a 97/98. A aby to nebyl jen nudný výčet výsledků, tak ho zpestří milý rozhovor s jedním z tahounů našeho oddílu té doby Jirkou Mejzlíkem.

Ročník 1996/1997

Naše béčko tehdy hrálo regionální přebor I (druhá nejnižší soutěž), kde základní část proběhla na 5 šachovnicích a finále pak na 8. Družstvu vedeném Danem Houdkem se ze začátku příliš nedařilo (prohrálo dokonce 2:3 s Chotýšany :-) ), ale nakonec se do finálové části probojovalo.

Družstvo C bylo složeno z dětí a hrálo nejnižší soutěž. Poprvé bylo možné v dresu Vlašimi zahlédnout Ondru Mejzlíka (9 let). :-)

Ročník 1997/1998

O rok později už to v podání vlašimského béčka bylo mnohem lepší a Chotýšany porazilo 7:1. :-) Družstvo k celkovému druhému místu táhl skvělý Lukáš Vonderka (7 z 9). :-)  


Jarda Pazdera a Míťa Vyhnal (přihlíží Ondra Mejzlík) – podzim 1998

V nejnižší soutěži jsme měli hned 2 družstva, obě složená vesměs z dětí.  Úspěšnější bylo podle očekávání céčko.

A na závěr avizovaný rozhovor, který Jirka Mejzlík poskytl na přelomu tisíciletí regionálnímu časopisu Gambit. Dozvíte se, jak velký lenoch byl malý Ondra a že se Vojta setkal s Ivanem Hrozným. :-) A Jirko, dodatečně všechno nejlepší k nedávné 60!

 

(autor článku: Tomáš Vojta)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist