TJ Spartak Vlasim
26
Pro

Sedmý online turnaj Domečku Vlašim

Máme za sebou sedmý online šachový turnaj Domečku Vlašim, který se odehrál 19. 12. 2020. Vítězové jednotlivých kategorií se začínají rýsovat, ale v posledním kole se mohou objevit nějaká překvapení. Sobotní turnaj opět vyhrál Tobias Pressler z Říčan se 6 body. Stejný počet bodů uhrála naše Josefína Dudková. Škoda, že Pepi hrála jen dva turnaje, zcela určitě by pořadím pořádně zamíchala. Třetí příčku obsadil také náš šachista Adam Slavík, který zaznamenal 5,5 bodu. Tito tři šachisté od nás obdrží poháry, medaile a diplomy. Celkem hrálo 58 dětí, z toho našich 14. Do první dvacítky se dostali Barča Slavíková (4.), Míša Stein (8.), Štěpán Filip (9.), Dan Zeman (12.) a Vojta Břeský (16.).

        Celkovým vítězem online ligy v šachu Domečku Vlašim bude s největší pravděpodobností Tobias Pressler, který vede náskokem 3,5 bodu, vede i svoji kategorii HD 14. Kategorii HD 16 vede s náskokem 2 bodů Štěpán Filip, kategorii HD 12 stejným náskokem 3,5 bodu vede Michael Stein, kategorii HD 10 vede Jiří Petrášek z Brodců následován šachistou ze stejného oddílu, ale jen náskokem 0,5 bodu. V „osmičkách“ je rozhodnuto, protože Edvard Kolář z Říčan vede náskokem 4,5 bodu.

29. 12. 2020 nás čeká poslední 8. kolo ONLINE LIGY V ŠACHU DOMEČKU VLAŠIM A ZÁROVEŇ 12. ročník SILVESTROVSKÉHO TURNAJE. Zapojte se do turnaje, hraje se o mnoho pohárů, medailí a cen.

         Dále máme pro vás novou příjemnou informaci, kdy paní ředitelka MěDDM Pavla Homolková povolila rozjet 2. ročník online ligy v šachu, tuto zahájíme v polovině ledna 2021. Sledujte proto webové stránky ŠK Pravonín.

          Protože jsme přeložili závěrečné turnaje na 29. 12. 2020, budeme tedy ceny rozvážet do vašich klubů ve druhém týdnu ledna 2021, ale to vašim vedoucím dáme včas vědět.

Výsledková listina ze 7. kola

Výsledková listina online ligy Domečku nápočtem – podle kategorií

Výsledková listina online ligy Domečku nápoetem – celková

Leták na osmý online turnaj (Silvestrovský)

Propozice na osmý online turnaj (Silvestrovský)

(autor článku: Lukáš Filip)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist