TJ Spartak Vlasim
12
Čvn

Pokračují ligové soutěže dospělých

V polovině června se z klinické smrti proberou ligové soutěže dospělých. Tedy konkrétně první a druhá liga, extraliga byla zrušena a výsledky anulovány.  Po více jak 3měsíční pauze tedy nebude od věci si připomenout, jak na tom naše týmy jsou.

1. liga

Ve druhé nejvyšší soutěži není naše situace růžová a k záchraně (sestupují 3 týmy) bude potřeba pravděpodobně 2x vyhrát. Což proti velmi silným týmům Neratovic a OAZY je úkol nelehký, ale to neznamená, že to vzdáme předem.

S Neratovicemi hrajeme tuto sobotu (13. 6.) doma a hned v neděli (14. 6.) nás čeká zápas na OAZE. Vzhledem k současným pravidlům (viz body níže) jsou vítáni pouze diváci s permanentkou (to by do těch 300 mohlo být tak akorát). :-)   

1) Hráči a rozhodčí během zápasu nemusí nosit roušky. Pro hráče a pro rozhodčí také neplatí vzájemný rozestup 2 metrů, může být menší.

2) Diváci, realizační tým (trenéři, rodiče), případně další účastníci musí dodržovat od hráčů odstup alespoň 2 metry. Maximální počet lidí na sportovišti v jednom okamžiku je 300 osob. Je nutno si uvědomit, že hráč je po skončení své partie považován za diváka.

3) Pomůcky ke hře (šachovnice, figury, hodiny, stoly) budou po zápase dezinfikovány.

2.liga

Ve druhé lize je situace béčka pohodová, a tak si můžeme závěrečné 2 partie v klidu užít. 27. 6. si zahrajeme s Mahrlou Praha a sezonu definitivně ukončíme v neděli 28. 6. v Táboře.

Regionální soutěž

Co se týče nižších soutěží, tak se bude u nás dohrávat pouze Krajský přebor. Ostatní soutěže byly zrušeny a výsledky ponechány v platnosti. Cituji z rozhodnutí STK:

Mistrovské soutěže družstev SŠS – Krajské soutěže, Regionální přebor (D) a Regionální soutěže se dohrávat nebudou. Soutěže budou ukončeny v pořadí platném po 9. kole. Toto pořadí bude určující pro postupy i sestupy ze soutěží.

Pro nás to znamená, že v nejnižší Regionální soutěži se z vítězství může radovat Pravonín (céčko skončilo čtvrté).

Držte áčku a béčku palce, ať se jim závěr soutěží podaří!

(autor článku: Tomáš Vojta)

96 reakcí na “Pokračují ligové soutěže dospělých”

1 2 3 4
 1. 91
  Robin píše:

  Ja taky, ale ten vykon a vysledek… :-D

 2. 92
  Tom píše:

  Patriku, pošli mi do mailu jasně, zdali článek napíšeš či nikoli (klidně něco kratšího napíšu sám). Tohle nic neslibuju apd. nemám rád, tak buď napíšu anebo nenapíšu. Díky.

 3. 93
  Patrik P. píše:

  Myslím si, že jsem se ve svém komentáři vyjádřil přesně.

 4. 94
  Tom píše:

  No dobrá,(přesné vyjádření si tedy ale přestavuji jinak), počkám tedy do středy. :-)

 5. 95
  Patrik P píše:

  Nyní už mohu dále upřesnit, že článek bude napsán a nejpozději zítra. Chtěl bych v něm vyjádřit jedno přání do budoucna.

 6. 96
  Tom píše:

  Fajn, díky!

1 2 3 4

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist