TJ Spartak Vlasim
10
Čvn

RŽL v Týnci ovládly dívky

Po koronavirové pauze se v sobotu opět rozjela Regionální žákovská liga. A sál společenského centra v Týnci byl svědkem málokdy vídané věci. Všechny 3 turnaje ovládly dívky (navíc v béčku braly všechny medaile), to se možná v celé historii RŽL ještě nestalo. :-)

Tradiční článek na stránkách Pravonína (zatím) chybí a nikde jsem nenašel ani žádnou fotku, tak jenom stručný výsledkový servis. V turnaji A zvítězila se 3,5 body Monika Strnadová z Říčan, druhý byl se stejným počtem bodů náš Štěpán Filip a třetí s půlbodovou ztrátou domácí Dan Vasilev.


V Týnci si 8. kolo RŽL zahrálo 65 dětí (foto z loňského ročníku).

V turnaji B jasně ukázala Pepi Dudková (Brodce), že zde již nemá co pohledávat a triumfovala se 1,5 bodovým náskokem. Na druhém a třetím místě uhrály Lenka Sehnoutková a Veronika Myšková (obě Říčany) 5 bodů.

Dominanci dívek pak potvrdila vítězstvím v turnaji C Alice Zelenková (Říčany). Druhý byl se stejným počtem bodů Viktor Fanfrlík (ŠŠ Stamat) a třetí místem nám udělal radost Zdeněk Šťastný (Vlašim).

Letošní ročník RŽL vyvrcholí již tuto sobotu v Sázavě (propozice) a můžeme zde být svědky historické události, kdy celkové pořadí vyhraje poprvé dívka. Našlápnuto k tomu má Monika Strnadová …

Výsledky

Pořadí RŽL po 8 turnajích – celkové , kategorie

(autor článku: Tomáš Vojta)

5 reakcí na “RŽL v Týnci ovládly dívky”

 1. 1
  Jiří Kotzot píše:

  Připomínám tímto Kryštofu Křížkovi, aby nezapomněl do Sázavy doručit obě putovní trofeje, jež jsou momentálně v jeho držení.

 2. 2
  Kryštof K. píše:

  Doručím. :-)

 3. 3
  Maťa píše:

  Upřesním, že putovní trofeje by do Sázavy měli dovézt Hrabětovi.

 4. 4
  Maťa píše:

  Koukám, že v Sázavě se dnes hraje v kvapíkovém tempu, už totiž probíhá poslední kolo. Aspoň to nebude tak dlouhý, když se dnes vyhlašuje celkové pořadí.

 5. 5
  Maťa píše:

  Natálka Štanderová vyhrála turnaj C, gratuluju. :-) Jestli se dobře dívám, tak dívka nakonec celý seriál nevyhrála, když Moniku Strnadovou na cílové čáře předběhl odchovanec Stamatu Martin Le. Tomu dnes pomohla Pepi Dudková, jež Moniku ve 3. kole porazila.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist