TJ Spartak Vlasim
23
Úno

Deváté kolo Regionální soutěže

Pomalu ale jistě se ke svému konci blíží nejnižší soutěž dospělých. V 9. kole svedl los dohromady naše družstva a v derby byl úspěšnější domácí Pravonín. O těsném vítězství 3:2 rozhodl na zadních deskách, kde podle očekávání zvítězili Štěpán Filip a Petra Píšová. Za vlašimské céčko při dvou remízách korigoval Filip Vopálka. Pravonín tak zůstává se 100% bodovým ziskem první, céčko se díky horšímu skóre propadlo na místo čtvrté.

Prestižní souboj vlašimských veteránů skončil po boji remízou.

Lukáš Zeman (hrající bílými) překvapivě nestačil na Filipa Vopálku.

Fotky ze zápasu

Stránky RS

11 reakcí na “Deváté kolo Regionální soutěže”

 1. 1
  Maťa píše:

  Byl to pro Pravonín důležitý krok k prvnímu místu, přece jen při případné ztrátě by se do hry dostal silný Neveklov, který ještě s Pravonínem nehrál. Samozřejmě gratuluju.

 2. 2
  Tom píše:

  Nevíte někdo, zdali se budou dohrávat soutěže od KP dolů? Nikde o tom ani zmínka (nebo jsem jí alespoň neobjevil) …

 3. 3
  Petr H. píše:

  Mělo by se o tom rozhodnout do konce tohoto týdne …

 4. 4
  Maťa píše:

  Dokonce do konce pracovního týdne, cituji z mailu předsedy krajské STK:

  „Dne 29.5 má ŠSČR vydat definitivní stanovisko k možnosti soutěže dohrát.

  Dne 30. 5. se má uskutečnit setkání ŠSČR se zástupci krajů, na kterém budou řešeny další otázky (postupy a sestupy, prominutí pokut při nenastoupení, nastavení soutěží pro příští sezónu atd.).

  V návaznosti na výše uvedené pošlete své stanovisko, zda jste PRO či PROTI dohrání soutěže družstev (vaší skupiny). Své odpovědi posílejte na email předsedy STK SŠS v termínu 1.6 až 2.6.(Bude známo, zda lze dohrávat).

  Návazně STK SŠS učiní – s ohledem na vaše názory, výsledek jednání se ŠSČR a na v té době aktuální situaci, rozhodnutí ohledně dohrání soutěží (učiníme tak do pátku 5.6.).“

  Takže jasno by mělo být dnes. Pro úplnost dodávám, že v anketě jsem po poradě s oběma kapitány, Lukášem Filipem a Standou Vávrou, hlasoval pro možnost nejnižší soutěž nedohrávat.

 5. 5
  Tom píše:

  Tak jak to dopadlo s družstvy od KP dolů? Krajský přebor by se dohrávat měl (říkal včera David Zvolenský) a co ostatní? Web SŠS je bohužel dlouhodobě tragický a není tak o tom ani slovo … :-(

 6. 6
  Jiří Kotzot píše:

  Ad 5: Ostatní soutěže se nedobrávají. Družstva o tom mají informovat vedoucí soutěží na pokyn předsedy STK. Ten jim jej však zatím (nevím proč) nedal. Pokud jde o web SŠS, rád bych tuto informaci vyvěsil, ale též k tomu nemám pokyn. A pokud chcete, aby tam byly i jiné novinky, můžete mi článek poslat a já jej zveřejním.

 7. 7
  Petr H. píše:

  Jen potvrzuji, že jsem zatím žádné info od předsedy STK nedostal :-(

 8. 8
  Tom píše:

  Díky za info. Co se týče obsahu webu SŠS, tak nějaký můj článek ho nevytrhne. Chtělo by to sehnat si tým dopisovatelů, kteří by psali alespoň o nejzákladnějších věcech, které se v kraji dějí. Teď tam funguje v podstatě jen kalendář akcí.

 9. 9
  Jiŕí Kotzot píše:

  Ad6: Mimochodem – předsedou mediální komise byl 3 roky Maťa a na web za tu dobu nenapsal nic…

 10. 10
  Jiří Kotzot píše:

  Ad 8: Kalendář akcí doplňuji z vlastní iniciativy sám, protože jinak by tam opravdu nic nebylo. Pokud jde o tým dopisovatelů – nechtěl byste se toho ujmout? Na minulé konferenci jsme marně hledali sedmého člena VV (když odmítl Patrik – ostatně to, že jeden z největších oddílů nemá ve VV zástupce,je docela ostuda).

 11. 11
  Tom píše:

  Upozorněním na neaktuální web SŠS jsem rozhodně nemyslel tak, že bych s tím chtěl osobně něco dělat (už takhle toho dělám kolem šachů víc než dost). :-) Jen jsem konstatoval, že takto by to vypadat nemělo, což asi vidí každý. Co s tím se musíte zamyslet ve VV SŠS (samozřejmě chápu, že sehnat ochotné lidi není snadné).

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist