TJ Spartak Vlasim
15
Pro

Páté kolo Regionální soutěže

Ve velmi dobrých výkonech pokračují obě naše družstva v nejnižší soutěži dospělých. Céčko si v bojovném zápase poradilo poměrem 3:2 s Říčany“I“ a je na 3. místě tabulky. Ještě lépe je na tom Pravonín, který vyhrál 3,5:1,5 na půdě Peček“B“ a se 100% bilancí Regionální soutěž vede. Kapitán Lukáš Filip zhodnotil zápas takto:

Soupeři nastoupili pouze ve čtyřech, ale potrápili nás. První bod přidal s přehledem Štěpán. V divokém boji nakonec zvítězil Lukáš. Pan Lalouček dneska neměl den a nechal svojí dámu napospas. Já jsem za stavu 3:1, když jsem přehlédl zisk kvality, dal raději taktickou remízku. :-)  

Stránky RS

5 reakcí na “Páté kolo Regionální soutěže”

 1. 1
  Vlada píše:

  Paráda, nejlepší na tom je, že Pravoninu delaj body domácí mladí odchovanci

 2. 2
  Maťa píše:

  Ještě jednou gratuluji oběma týmům. A nezávidím Honzovi Veselému, který si jel zahrát až do Peček, a nakonec se jen díval. To se mi před 29 lety taky stalo… ;-)

 3. 3
  Lukáš píše:

  Pravonín veze domů výhru 3,5 – 1,5. Vyhráli Štěpán, Lukáš Z. , Honza a já remizoval.

 4. 4
  Maťa píše:

  Vlašim C – Zruč nad Sázavou 3:2. Vyhráli pan Innemann a Míša Stein, remizovali Filip Vopálka a Kamča Steinová, prohrál Vojta Vopálka.

 5. 5
  Maťa píše:

  Díky zaváhání Neveklova se Stříbrnou Skalicí jsou naše družstva aktuálně na prvních dvou místech tabulky (1. Pravonín, 2. Vlašim C) – super, jen tak dál :-) . Dnešní výsledky: http://chess-results.com/tnr476555.aspx?lan=5&art=3&rd=6.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist