TJ Spartak Vlasim
03
Říj

Startuje nový ročník Extraligy mládeže

V Hradci Králové zahájí o tomto víkendu náš elitní dorostenecký tým svou dlouhodobou soutěž (bohužel již nebudeme moci fandit béčku – to minulou sezonu po 9 letech sestoupilo z 1. ligy).  Oproti loňsku došlu v týmu jen k jedné změně, „přestárlého“ hosta Filipa Šolce vystřídal David Zvolenský.  Tým bude navazovat na 7. místo z minulé sezony a cíl by měl být podobný – tedy zkusit postoupit do finále“A“ a pak se uvidí. :-)  

Soutěž zahájíme sobotními zápasy proti Interchessu (od 10h.) a Beskydské šachové škole Frýdek-Místek (od 15h.).  V neděli nás pak čeká Staré Město a Duras Brno.

Na závěr ještě zbývá dodat, že se hraje tempem 1,5 hodiny na partii s přídavkem 30 sekund za tah. V případě, že bude dobré připojení k internetu, můžete pod článkem očekávat zprávy z průběhů utkání. Držte dětem o víkendu palce!

Stránky věnované Extralize mládeže

Reportáž ze závěru loňské sezony

(autor článku: Tomáš Vojta)

95 reakcí na “Startuje nový ročník Extraligy mládeže”

1 2 3 4
 1. 91
  Kuba Vojta píše:

  Pecka, bomba, super!!!!! Díky kluci i vedoucí týmu ;-)

 2. 92
  Tom píše:

  Při pohledu na tabulku (zatím) po 3. kole je jasné, že tohle byla hodně důležitá výhra (na to je ještě brzy, ale klidně to mohla být ta klíčová v boji o finále“A“). Gratulace!
  http://chess-results.com/tnr467462.aspx?lan=5&art=0

 3. 93
  Dana Z. píše:

  Velká gratulace k dalšímu vítězství. Chtěla bych poděkovat Ondrovi za jeho odvahu oslovit Lukáše i přes vědomí, že se Lukáš královské hře již více jak rok vůbec nevěnuje.

 4. 94
  Patrik P. píše:

  Všichni by už měli být doma. Uvidím, jestli se dostanu ke zhodnocení víkendu prostřednictvím článku. Jinak gratuluju Brodcům ke skvělým výsledkům v 1. lize mládeže. ;-)

 5. 95
  Maťa píše:

  Byl to příjemný víkend a i ten bodový zisk byl pěkný, byť to vzhledem k vývoji zápasů mohlo být i lepší – třeba BŠŠ jsme měli na konci opravdu na lopatě. Každopádně jsem si to užil, k čemuž kromě hráčů pomohl i Patrik, který byl příjemným společníkem a také na místě udělal hodně práce (přípravy, bulletiny, hecování, dozor…). Doufám, že k tomu přidá i článek :-) .

  Dana Z. (93): Lukáš do týmu výborně zapadl a také uhrál moc pěkný výsledek. Sobota mu vyšla parádně – ráno dal základ k vítězství nad Interchessem a odpoledne přispěl k velkým šancím na výhru nad BŠŠ. Skalpem Matyáše Paseky se možná bude jednou chlubit – Matyáš je velký talent, na čemž nic nemění ani skutečnost, že jsme ho v létě porazili já i Ivo :-) . Stačí se podívat na výsledky turnaje ve Starém Městě, než narazil na Iva :-) : http://chess-results.com/tnr461489.aspx?lan=5&art=9&fed=CZE&turdet=YES&flag=30&snr=37.

1 2 3 4

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist