TJ Spartak Vlasim
11
Dub

Dorostenecké soutěže jdou do finále

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola. Vlašimské áčko zvládlo (i s trochou toho potřebného štěstíčka) základní část extraligy a podeváté v řadě (!!!) se probojovalo do bojů o medaile. Do finálové skupiny si přinášíme 3 body, které ve vyrovnané tabulce stačí na dělené 3. (až poslední) místo. Béčko v 1. lize mládeže najdeme na 11. místě a šance na záchranu už příliš vysoké nejsou.

Extraliga mládeže

Finále vypukne ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě v pátek v 16 hodin, kdy nás čekají mimořádně silné Klatovy (v čele s Janem Miesbauerem – elo 2402 a Tomášem Hurdzanem – elo 2272).  V sobotu se pak utkáme s Jičínem a Porgem Praha a Extraliga vyvrcholí nedělním prestižním derby s Říčany. Naši mladíci budou určitě chtít postavení v tabulce vylepšit. Kolik zápasů vyhrají, si můžete tipnout v právě probíhající anketě. Hraje se tempem 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah. Z Vlachovic budete moci sledovat online přenos ze všech partií finále“A“.

Stránky věnované Extralize mládeže

Závěrečné soustředění 1. ligy mládeže se koná jen nějakých 60 km od Vlachovic, a to ve Světlé nad Sázavou, a na rozdíl od extraligy se začíná až v sobotu. V tento den nás čekají áčko a béčko Ortexu Hradec Králové. V neděli pak změříme síly s Hlinskem a Lanškrounem. Naše béčko se pokusí vyškrábat ze sestupového pásma, což ale bude velmi těžký úkol. Hraje se stejným tempem jako v extralize, tedy 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah.

Stránky věnované 1. lize mládeže

V případě, že v hracích budovách bude přístup na internet, můžete pod tímto článkem očekávat průběžné zprávy jak z Vlachovic, tak ze Světlé. Z Extraligy můžete samozřejmě sledovat i online přenosy. Držte dětem palce!

(autor článku: Tomáš Vojta)

71 reakcí na “Dorostenecké soutěže jdou do finále”

1 2 3
 1. 61
  Ivo píše:

  Lukáš už vyhrál

 2. 62
  Ivo píše:

  3-3

 3. 63
  Patrik P. píše:

  Vojta Dudek se snaží dát mat jezdcem a střelcem. To bude napínavé vyvrcholení zápasu. :-)

 4. 64
  Ivo píše:

  Začíná poslední kolo 1. ligy:
  Lanškroun – Vlašim B:
  Horák – Kovářík
  Bulva – Zeman
  Kalousová – Moulík
  Moravec – Vopálka F.
  Málková – Vopálka V.
  Málek – Veselý

 5. 65
  Ivo píše:

  Honza už vyhrál.

 6. 66
  Ivo píše:

  Lukáš remizoval, Filip má pěšce víc, Jakub s Vojtou pěšce míň.

 7. 67
  Ivo píše:

  S Vojtou K., Vojta V. prohrál…

 8. 68
  Ivo píše:

  Ani s Lanškrounem jsme nevyhráli, Filip remizoval, Vojta K. prohrál. 2:4. Dá se tvrdit, že jsme celou sezónu podávali týmové výkony. Jen Honza se utrhl a uhrál 3 ze 4..

 9. 69
  Tom píše:

  Že v anketě vyjde katastrofická verze nula vítězství, tak to nečekal ani takový pesimista jako já … :-(

  Článek o extraligových bojích slíbila během týdne napsat Kamča, výkony v 1. lize mládeže zhodnotí Petr Havelka.

 10. 70
  Maťa píše:

  Ve Vlachovicích to byly samé pěkné vyrovnané zápasy (s výjimkou přesvědčivé prohry s Klatovy). Bohužel se z toho urodily jen dva body, to se nedá nic dělat, neprovázelo náš takové štěstí jako v některých sezonách – třeba v houpačkovém utkání s Říčany jsme klidně mohli 3,5 vyhrát my (Filip tam měl opakování tahů, Vojta by na hlavní myšlenku matu S+J taky neměl zapomínat, jinak ale podal pěkný výkon)… 7. místo v ČR je určitě hezké, jen jsme zmlsaní minulými roky, tak nám to tak teď nepřijde ;-) . Každopádně velká pochvala Kubovi Vojtovi, tento víkend mu vyšel báječně.

  U béčko připouštím mírné zklamání, očekával jsem víc než 2 body. Ale nedá se nic dělat, určitě se všichni snažili.

1 2 3

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist