TJ Spartak Vlasim
03
Dub

RS: Céčko třetí, Pravonín sedmý

O víkendu skončila nejen 2. liga, ale i nejnižší soutěž dospělých. A závěr byl pořádně dramatický. O vítězství bojovala hned 3 družstva a ani jedno nedokázalo v posledním kole bodovat naplno! Postupice remizovaly ve vzájemném souboji s Neveklovem, a tak šanci vyhrát Regionální soutěž dostalo naše céčko. Bohužel jí ale nevyužilo a rovněž jen remizovalo, a tak pořadí RS zůstalo stejné jako po 10. kole. První Postupice, druhý Neveklov, třetí Vlašim C. Druhý náš tým porazil Říčany L 3:2 a posunul se na sedmé místo tabulky. U obou družstev jsou ale výsledky druhořadé, prvotním cílem je dát možnost zahrát si hráčům, kteří nemají příležitost hrát vážné partie jinde.

Stránky RS

3 reakcí na “RS: Céčko třetí, Pravonín sedmý”

 1. 1
  Maťa píše:

  Samozřejmě bych nejvíc přál první místo našemu céčku, ale zároveň jsem i rád, že to celé vyhrály Postupice. Byl to krásný dárek pro pana Filandra, úžasného člověka, který se o šachy ve své obci stará už několik desítek let, k jeho nedávným 70. narozeninám. Tak ještě jednou gratulace Postupicím a blahopřání panu Filandrovi!

 2. 2
  Tom píše:

  Zapomněl jsem to napsat do textu, tak alespoň takto poděkování Standovi Vávrovi a Jirkovi Vopálkovi za to, že se o céčko starali. Měli bychom se zamyslet nad tím, zdali příští sezonu nepostavit družstvo do RP (sice jsme nepostoupili, ale v RP je tradičně družstev málo a může hrát v podstatě každý, kdo má zájem :-) ). Přeci jen je to kvalitnější soutěž a v 8 lidech by byly zápasy zajímavější.

 3. 3
  Franta Innemann píše:

  Jsem pro návrh Toma, neboť motivace hráčů se zvětší a také pravidelnost vážných partií se projevuje ve výkonu jednotlivce. Proto neslouhlasím s názorem, že na „C“ nezáleží jak je úspěšné. :-|

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist