27
Bře

Kryštof Křížek vyhrál Regionální žákovskou ligu

13 let v řadě nezná seriál turnajů Regionální žákovské ligy jiného vítěze než hráče Vlašimi! Tím posledním je Kryštof Křížek. Pro zajímavost seznam všech vítězů 24leté historie RŽL:

Václav Gergelits (Čerčany) 1995/1996

Kryštof své dominantní postavení potvrdit vítězstvím v závěrečném devátém turnaji, který se hrál v sobotu v Sázavě. Zde pořadí přesně kopírovalo i celkové výsledky RŽL – druhý byl Jáchym Němec a třetí Václav Bartoš (oba Říčany).

Z hráčů Vlašimi si pak dále postup na krajský přebor vybojovali díky 5. a 8 .místu v kategorii H16 Štěpán Filip a Jakub Moulík (pěkné je celkové 6 . místo Kamily Steinové). V kategorii H14 se to díky 3., 7. a 8. místu povedlo Janu Veselému, Vojtěchu Vopálkovi a Adamu Slavíkovi. V H12 měly bohužel naše děti k postupu daleko, v H10 pak skončil na pěkném 2. místě Lukáš Machyán (Eliška Škarydová byla devátá). Celkově se do seriálu turnajů RŽL zapojilo 181 dětí!

Kompletní výsledky a všechny postupující si můžete prohlédnout v odkazech níže. Závěrem patří poděkování všem pořadatelům, kteří turnaje pro děti uspořádali. Zvláštní poděkování pak patří Petru Havelkovi, který všechny turnaje řídil.

Celkové pořadí RŽL

Pořadí RŽL po kategoriích

Kompletní výsledky všech 9 turnajů na chess-results

Fotky ze závěrečného turnaje v Sázavě

(výsledky shrnul: Tomáš Vojta)

9 komentářů na “Kryštof Křížek vyhrál Regionální žákovskou ligu”

1. 1
    Patrik P. píše:

Ještě jednou gratuluji, Kryštofe, a ještě jednou přeji vše nejlepší k narozeninám! ;-)

2. 2
    Rene píše:

Velká gratulace, Kryštofe!

3. 3
    Blanka píše:

Kryštofe, taky moc gratuluju. Jednomu šachovému oslavenci jsem už dnes k narozeninám přála. Tak ještě tobě vše nejlepší :-). Hodně šachových i jiných úspěchů.

4. 4
    Petra píše:

Gratuluju, Kryštofe:-)

5. 5
    Kuba Vojta píše:

Taky grataluji Kryštofe. Konečně už nemusím dávat pozor na ten skleněnej pohár…. Uf. :-D

6. 6
    Maťa píše:

Také se přidávám ke gratulaci – k vítězství v RŽL i k narozeninám! Možná to něco znamená, mít narozeniny ve stejný den jako David Navara :-) . Jinak ty putovní ceny už pomalu Kryštof nebude mít kam dávat – Stamat liga, RŽL, trofej za 1. místo v Sázavě…