TJ Spartak Vlasim
27
Led

Asi nám už teče do bot …

V 7. kole 1. ligy mládeže jsme si poprvé a naposledy v této sezoně mohli užít výhodu domácího prostředí. V sobotu 19. ledna jsme poměřili své síly se silným družstvem Světlé nad Sázavou. V zápase jsme rychle prohrávali (Ondra). A když potom pokazil slibně rozehranou partii malý Vojta, vypadalo to s námi už špatně. Jiskřičku naděje vykřesal Jakub, který svou první výhrou v sezoně pokořil o dost silnějšího soupeře. Ale po prohře Filipa už bychom k bodovému zisku museli vyhrát obě zbývající partie.

Oba naši hráči na prvních deskách bojovali, Lukášovi se podařilo soupeře přehrát v jezdcové koncovce, ale velký Vojta bohužel po chybě prohrál. A tak prohrálo i celé družstvo. :-(

Co k tomu dodat? Bojovali jsme a … zase nic. :-(

V dubnu nás čeká závěrečné soustředění a v něm zápasy proti třem soupeřům se stejnými sestupovými problémy jako máme my. Buďme optimisty (dokud to jde), stačí je všechny porazit a věřit, že 11 bodů bude stačit na záchranu!

Stránky soutěže

(autor článku: Petr Havelka)

1 reakce na “Asi nám už teče do bot …”

  1. 1
    Tom píše:

    Nebylo by špatné, kdyby družstvu v závěrečném soustředění pomohly děti z Pravonína. Na záchranu to sice už nevypadá (což je velká škoda), ale třeba by se povedlo alespoň nějaký zápas vyhrát.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist