TJ Spartak Vlasim
09
Led

Ela vlašimských hráčů k 5. 1. 2019

Lednová národní elolistina bývala v minulých letech chudá na nějaké výraznější změny, přeci jen v období září-prosinec se moc týdenních turnajů nehraje. Již tři roky je tomu ale jinak, započítávají se do ní totiž výsledky probíhajících soutěží družstev (kromě nejnižší RS).

Pátý lednový den tak mohl mít radost zejména Kryštof Křížek, který připsal 94 bodů. Naopak rychle zapomenout na toto období bude chtít Filip Vopálka, který přišel o bodů 206. O národním elu se nemá, myslím, cenu víc rozepisovat, už v podstatě nikoho nezajímá a všude se hraje podle mezinárodního ela, tak pojďme na něj.

Elo FIDE je aktualizováno každý měsíc, my se ale pojďme podívat na změny za poslední 4 měsíce.  Tím nejzajímavějším je asi boj o post vlašimské jedničky. Tu po velmi nepovedené dětské olympiádě v Turecku, kde přišel o 44 bodů, opustil Ríša Mládek a přepustil jí Ondrovi Mejzlíkovi. V závěsu číhá Robin Hrdina, který v posledních měsících udělal velký výkonností skok a už jen 32 bodů mu chybí k hranici 2300! V lednovém elu se promítlo i výrazné zlepšení u Kryštofa Křížka, který připsal 153 bodů! Dařilo se i Kubovi Vojtovi (+52) a Anežce Vlkové (+46). Nevyhnuli jsme se ale ani poměrně značným ztrátám. Filip Vopálka přišel o 66 bodíků, Patrik Pýcha o 51 a Vojtěch Dudek o 50.

Nejlepších 40 hráčů Spartaku Vlašim:

Uplynulé období bylo pro nás průměrné (poměr změn +- byl u ela fide 10:11 a u národního 10:10), tak věřme, že v květnu to bude alespoň o chlup lepší.

Tabulku s kompletním pořadím najdete v sekci KE STAŽENÍ.

Kompletní národní elolistinu  si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

4 reakcí na “Ela vlašimských hráčů k 5. 1. 2019”

 1. 1
  bohouš z buše píše:

  „Lednová národní elolistina bývala ..chudá … Již tři roky je tomu ale jinak, započítávají se do ní totiž výsledky probíhajících soutěží družstev (kromě nejnižší RS).“ A kromě RP :-)

 2. 2
  Tom píše:

  My družstvo v RP nemáme, tak mám nějak zafixováno, že je to jen RS. :-) Díky za doplnění.

 3. 3
  Míra píše:

  Já hraji RP.

 4. 4
  Maťa píše:

  Víme, za Sázavu. Z našeho oddílu hraje RP ještě Kryštof Křížek, který hostuje za Jawu Brodce B.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist