TJ Spartak Vlasim
13
Říj

Rozjíždí se soutěže družstev dospělých

Po dorostu, který své dlouhodobé soutěže družstev zahájil minulý víkend, se nám po letní přestávce opět rozeběhnou i soutěže družstev dospělých. A tak nebude od věci udělat si takový malý souhrn, co vlašimská družstva hrají za soutěže. Náš oddíl staví do ročníku 2018/19 celkem 4 týmy:

2. liga – Vlašim“A“

Naše elitní družstvo obsadilo loni ve 2. lize velmi pěkné třetí místo a bylo by fajn, kdybychom něco podobného dokázali zopakovat i letos. Lehké to ale nebude, už jen proto, že při termínové kolizi s Extraligou, kde v sestavách Slavie Brno a Unichessu figurují hned 3 naši hráči, nemusí být naše sestava ve 2. lize zdaleka ideální. Oproti minulé sezóně došlo jen k jedné změně, která by na sílu týmu neměla mít žádný větší vliv. Ríšu Mládka, který je na zkušené v Anglii, nahradí Martin Horák. Příležitost budou dostávat pravidelně oba talentování Kubové a určitě dojde i na další. Cílem je pohybovat se někde v polovině tabulky a vyhnout se starostem o záchranu. O našich možnostech napoví úvodní duel, ve kterém se utkáme tuto neděli v prestižním derby s Říčany.

Stránky věnované 2. lize

Krajský přebor – Vlašim“B“

Béčko loni s přehledem krajský přebor vyhrálo a vybojovalo postup do 2. ligy. Postavit dva týmy v této soutěži je ale nad naše možnosti a tak jsme družstvo nechali v KP.  Kapitán Patrik Pýcha tak má k dispozici opět velmi silný tým tvořený řadou ostřílených hráčů doplněných talentovaným mládím. Mít jiné cíle než útok na nejvyšší příčky by byl alibismus. A případný postup (postupují první 2 týmy) by se mohl hodit v případě problémů áčka ve 2. lize. :-) Začíná se 21. 10., kdy přivítáme Dobrovice.

Stránky věnované krajskému přeboru

Regionální soutěž – Vlašim“C“, Pravonín

V nejnižší soutěži, která se hraje pouze v pěti hráčích, stavíme družstva hned dvě. U obou těchto družstev budou hrát na předních deskách 1-2 dospělí a pak děti. Stejně jako loni je prvořadým cílem dát příležitost zahrát si menším dětem vážné partie. Tedy můžu uklidnit soupeře, že se sestavy Vlašimi“C“, která na první pohled budí strach, se až tak bát zase nemusí. :-) Začíná se tuto neděli, kdy Vlašim C zajíždí do Pravonína k oddílovému derby.

Stránky věnované regionální soutěži

Držte palce, aby se všem našim družstvům v nové sezoně 2018/2019 dařilo!!!

(autor článku: Tomáš Vojta)

48 reakcí na “Rozjíždí se soutěže družstev dospělých”

1 2
 1. 1
  Maťa píše:

  Za chvíli začne ve Sporthotelu zápas 1. kola KP Vlašim B – Dobrovice. Náš tým by měl nastoupit v tomto složení:

  1. Tomáš Vojta
  2. Martin Horák
  3. Jakub Vojta
  4. Jakub Voříšek
  5. Patrik Pýcha
  6. Vojtěch Dudek
  7. Stanislav Vávra
  8. Ondřej Staněk

  Držím palce!

 2. 2
  Jarda P. píše:

  Hosté hrají v sestavě :
  Postupa
  Rastočný
  Pospíšil
  Lochman
  Šulc
  Skokan
  Kastner
  Dubnička

 3. 3
  Blanka píše:

  Dnes tu je vysoce nadprůměrný počet divaku: Jarda, Míra Laloucek a já:-)

 4. 4
  Maťa píše:

  To by moh jít Jarda na fotbal :-) .

 5. 5
  Blanka píše:

  Kuba Vojta vyhralvyhrál 1-0

 6. 6
  Blanka píše:

  Patrik vyhrál. 2-0

 7. 7
  Blanka píše:

  Vojta vyhrál. Martin remizoval. 3.5-0.5

 8. 8
  Blanka píše:

  Ondra vyhrál 4-1

 9. 9
  Blanka píše:

  Standa vyhrál 5-1

 10. 10
  Blanka píše:

  Už hraje jen Tomáš a Kuba Voříšek

 11. 11
  Maťa píše:

  Součet jednotlivých partií mi vychází na 5,5:0,5, Blanko.

 12. 12
  Blanka píše:

  Ondra remizoval. Oprava.

 13. 13
  Blanka píše:

  Kuba vyhrál 6-1

 14. 14
  Patrik P. píše:

  Tomáš prohrál. Vyhráli jsme 6:2.

 15. 15
  Kuba píše:

  Super výkon!!! :-D ;-)

 16. 16
  fanda P píše:

  Kterej Kuba to zase píše?

 17. 17
  Maťa píše:

  Tipuju mladého Jukla :-).

 18. 18
  Patrik P. píše:

  #lukyteam na zlato!

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist