TJ Spartak Vlasim
27
Dub

Startuje MČR nejmenších

V základní škole Letní pole ve Vyškově odstartuje zítra Mistrovství České republiky do 8 let. V této kategorii se mistrovství hraje formou rapidu. Tempo je 2×20 minut s přídavkem deseti sekund za tah a turnaj je rozdělen do dvou dnů (v sobotu šest kol a v neděli tři).Šachový oddíl Spartak Vlašim budou reprezentovat sourozenci Zemanovi. Počet přihlášených chlapců se blíží stovce a nasazenou jedničkou je s elem 1700 Václav Finěk. Mimochodem tento malý klučina vyhrál nedávné MČR dokonce do 10 let a hrál skvěle i o minulém víkendu na Extralize mládeže! Dan Zeman je nasazen jako 33. a Tomáš jako 90., to ale u takto malých dětí nehraje žádnou roli.

V této věkové kategorii získala Vlašim v historii jedinou medaili, a to v roce 2013. Tento úspěch si můžete připomenout z hezkého článku paní Filipové. Držte cvrčkům palce, ať se jim třeba povede na rok 2013 navázat a hlavně ať se jim ve Vyškově líbí.

Startovní listina turnaje

Stránky pořadatelů

(autor příspěvku: Tomáš Vojta)

8 reakcí na “Startuje MČR nejmenších”

 1. 1
  Blanka píše:

  Držím klukům palce!

 2. 3
  Dana Z. píše:

  Děkujeme moc! 6-ti letého Kubu jsem nemohla na fotografii vůbec poznat. :-) Na jeho úspěch určitě nenavážeme, Kuba má neuvěřitelný talent, ale doufám, že si to tam alespoň užijeme.

 3. 4
  Tom píše:

  Jsem zvědav, jak dopadne Tobiáš Komárek ze Svitav. Tento 6letý klučina mě nedávno v Plané vyzval k přátelské partii. Překvapilo mě, jak hraje dobře, tak jsem ho nechal vyhrát. Načež se na mě podíval a s vážnou tváří povídá: „Zahraju si s tebou ještě jednou, ale koukej se snažit. Se slabými hráči mě to fakt nebaví.“ :-D

 4. 5
  Tom píše:

  Po prvním dnu má Dan 3 body a Tomáš 2. Průběžné výsledky:
  http://chess-results.com/tnr341126.aspx?lan=5&art=4&turdet=YES

 5. 6
  Maťa píše:

  Od 9 hodin MČR pokračuje závěrečnými 3 koly, držím palce klukům Zemanovým i brodecko-stamatímu Kubovi Mlýnkovi :-) !

 6. 7
  Tom píše:

  Tak Dan nakonec 42. a Tomáš 79. Můj kůň Tobiáš Komárek na pěkném 14. místě (za rok získá medaili). :-)

 7. 8
  Maťa píše:

  S Danem Zemanem teď trénujeme, ale protože jsem ve Vyškově nebyl, tak nevím, jestli těch 5 bodů je hodně, nebo málo. Ale je to nad 50 %, tak snad v pohodě :-) . Kuba Mlýnek bohužel prohrál poslední partii, v případě výhry by byl třetí…

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist