TJ Spartak Vlasim
28
Pro

Honzíkovi Veselému se na Kaprovi dařilo

V sobotu 23. 12. 2017 jsme se vypravili na  22. ročník šachového turnaje „O Vánočního kapra“. Turnaj se konal v zasedacím sále Úřadu MČ Praha 5 Smíchov. Hrálo se ve dvou kategoriích. Mladší žáci se sjeli v počtu 94, hráli 9 kol tempem 2 x 20 minut. Starších hráčů bylo 24. Hráli pouze 7 kol tempem 2 x 25 minut. Náš klub reprezentoval jen Jan Veselý a hrál kategorii mladších.

Turnaj začal s mírným časovým zpožděním. Organizátoři ale vše dobře zvládli a jednotlivá kola na sebe poměrně plynule navazovala. K občerstvení jsme mohli využít bufet s milou obsluhou a širokou nabídkou dobrot a cukrovinek. Také tu byl k dispozici šachový obchůdek, kde jsme si mohli vybrat mnoho různých suvenýrů a „šachové výbavy“. Honzík v tomto obchůdku, jako jediný, složil hlavolam – kostku, která se roztáhne do hada a opět se musí složit zpět. Za odměnu si mohl tuto kostku ponechat. Hodně ho to bavilo.

Vyhlášení výsledků proběhlo dle časového plánu, v 17 hodin. Prvních pět vítězů z každé kategorie si mimo cenu s sebou odneslo i živého kapra.

Honzík Veselý uhrál 6 bodů a skončil na 17. místě. Vzhledem k tomu, že byl 25. nasazený, jeho výsledek byl považován za úspěch, hrál výkonem 1357 a na své konto si připsal dva hodnotné skalpy, a to Filipa Andrleho (1358) a Jakuba Tesaře (1333).


Nejúspěšnější děti si domů odnesly živého kapra.

Turnaj se nám velice líbil, užili jsme si příjemnou předvánoční atmosféru.

Výsledky

Fotky

(autorka článku: Jana Veselá)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist