TJ Spartak Vlasim
15
Pro

Startuje Talent Cup s Fandou Jelínkem

Již za pár desítek sekund bude v Malenovicích u Frýdlantu zahájen 11. ročník Talent Cupu. Po dubnovém Turnaji nadějí se jedná u druhý nejvýznamnější turnaj pořádaný Beskydskou šachovou školou. Do tří turnajů rozdělených dle věkových kategorií je přihlášeno 147 dětí, a to nejen z České republiky, ale i ze sousedního Polska a Slovenska. Nás bude zajímat hlavně skupina“A“ určená pro děti narozené v letech 2002 až 2005. V ní uvidíme jediného zástupce Vlašimi na této hezké akci, Františka Jelínka. Fanda bude v turnaji jeden z nejmladších (ročník 2005) a nasazen je jako 42. ze 47 přihlášených. Fide elo Fandy (1028) je ale hodně podhodnoceno, tak věřím, je své nasazení výrazně vylepší.  Původně se měl turnaje zúčastnit i Lukáš Zeman, ale pro nemoc musel bohužel svou účast odřeknout.

Turnaj“A“ se bude hrát zrychleným švýcarským systém na 7 kol, tempem 2 x 60 minut + 30 sekund za tah. Vybrané partie budou přenášeny online. Držte palce!

Startovní listiny všech 3 turnajů

Stránky pořadatelů

Online přenos

(autor článku: Tomáš Vojta)

5 reakcí na “Startuje Talent Cup s Fandou Jelínkem”

 1. 1
  Blanka píše:

  Fanda to bude mít hodně těžký. Držím palce! :-)

 2. 2
  Dana Z. píše:

  Fando, přejeme Ti hodně bodíků a budeme Ti po celou dobu moc fandit. Lukáše jeho neúčast hrozně mrzí, těšil se, že si to tam užijete, ale bohužel jsem mu účast zakázala, neboť od středy nechodí do školy a má antibiotika. Vyfasovala jsem za to titul „nechápavá matka“, protože se dožaloval toho, že pojede i s antibiotiky. Momentálně se dožaduje alespoň účasti na zítřejší RŽL, ale bohužel, jeho matka to ne a nepochopit. :-)

 3. 3
  Marie F. píše:

  Fando, dnes na Vánočním setkání šachistů jsme na tebe hodně vzpomínali, držíme ti palečky a nyní je to na tobě! :-D

 4. 4
  Tom píše:

  Podle výsledků Fanda zatím po pěti kolech solidní 2 body. Šesté kolo právě probíhá.

 5. 5
  Tom píše:

  Tak Fanda nakonec 40. Osobně jsem tedy čekal, že to bude lepší …
  http://chess-results.com/tnr316743.aspx?lan=5&art=4&turdet=YES&flag=30&wi=984

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist