TJ Spartak Vlasim
24
Lis

Přijďte fandit do Sporthotelu!

Extraliga a 1. liga mládeže mají zítra na programu své další zápasy a naše mladé naděje budete moci vidět na vlastní oči. :-)   Vlašim“A“ se v 5. kole Extraligy utká od 10 hodin ve Sporthotelu v mimořádně důležitém zápase s Kuřimí. Vítěz tohoto zápasu se výrazně přiblíží k postupu do finálové skupiny.  Po úvodním soustředění má naše družstvo na kontě 2 výhry, 1 remízu a 1 prohru. Bohužel si tyto říjnové dramatické zápasy v Brně z žádného článku připomenout nemůžeme, poněvadž se mi Maťu nepodařilo dokopat k tomu, aby o nich něco napsal. Věřím ale, že se pochlapí a příští týden v článku shrne všech úvodních 5 kol. ;-)

Tabulka Extraligy mládeže po 4. kole:

V 1. lize mládeže cestuje béčko do Prahy, kde nastoupí od 10h. proti silnému družstvu ŠK Dvorec a od 14.30h. proti Řevnicím. Béčko začalo svou soutěž velmi dobře (což si můžete připomenout z článku Petra Havelky), když v úvodních zápasech vybojovalo 4 body. Věřme, že se s prázdnou nebude vracet ani v sobotu z Prahy.

Tabulka 1. ligy mládeže po 3. kole:

V komentářích pod tímto článkem budete moci sledovat aktuální vývoj jak z Extraligy, tak z partií v 1. lize mládeže. Ale nejlépe přijďte podpořit extraligový tým přímo do Sporthotelu! :-)

 (autor článku: Tomáš Vojta)

47 reakcí na “Přijďte fandit do Sporthotelu!”

1 2
 1. 31
  tom2 píše:

  Těď je jaký stav?

 2. 32
  tom2 píše:

  Těď prohráváme 3:2?

 3. 33
  Ivo píše:

  Lukáš dal v prohrané koncovce mat pěšcem.. Kryštof stojí mezi prohrou a remízou..

 4. 34
  Maťa píše:

  To jsou zvraty… :-) Tak ať dá tu remízu! :-)

 5. 35
  Blanka píše:

  Lukáš je borec :-). Ještě Kryštof, aby zvládl tu remízu a tři body se vezou do Vlašimi :-)

 6. 36
  Ivo píše:

  Kryštof remizoval!! Vyhráli jsme 3,5!

 7. 37
  Tom píše:

  Bomba! :-)

 8. 38
  Jarda P. píše:

  Super, Ivo, to je kouč :-) . Gratulace!!!

 9. 39
  Maťa píše:

  Gratuluji, to jsou hodně důležité body! A já se trefil v anketě … a myslel jsem to přesně takhle ;-) . Šťastnou cestu domů!

 10. 40
  Blanka píše:

  Moc všem gratuluju. Úžasný výsledek!!!!

 11. 41
  Blanka píše:

  Ad 33: Ráda bych viděla, jak se dává v prohrané koncovce mat pěšcem. Doufám, že Ivo dá tento diagram do svého článku :-)

 12. 42
  Dana Z. píše:

  Také bych to ráda viděla. Kluci už staví šachy :-). Moc gratuluji všem k úžasnému výsledku.

 13. 43
  Patrik P. píše:

  Velká gratulace béčku! :-)

 14. 44
  Tom2 píše:

  Gratuluji

 15. 45
  Maťa píše:

  Tabulka po 5. kole východní skupiny Extraligy mládeže: http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1835 … a po 5. kole 1. ligy mládeže: http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1936. Áčku k jistému postupu do dubnového finále A stačí už jen málo a béčko se drží na konci první poloviny tabulky. Rozjeté to máme dobře, ale ty nejdůležitější zápasy nás ještě čekají.

 16. 46
  Blanka píše:

  V extraligove tabulce mi přijde zajímavé, že včera porazil Jičín Polabiny. Poslední v tabulce prvního :-). S oba týmy budeme hrát v lednu.

 17. 47
  Maťa píše:

  Blanka: Jo, to byl skoro šokující výsledek, který asi pro další vývoj nic neznamená (Polabiny jsou jistým postupujícím do finále A, zatímco Jičín má šanci spíš jen teoretickou – dvakrát vyhrát a čekat na souhru ostatních výsledků), pro nás je to ale povzbuzení, že Polabiny můžeme porazit, a varování, že Jičín nesmíme podcenit :-) .

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist