TJ Spartak Vlasim
03
Říj

Pohár penzionu Protěž

Ve dnech 28. 9. – 1. 10. uspořádal šachový klub Lípa netradiční šachový trojboj. V penzionu Protěž v Janských Lázních se uskutečnil již 15. ročník turnajů v rapidu, fischerkách a bleskovém šachu. Blicky a rapid se hrají na 11 kol a fischerky na 7 kol. Hráč s nejvyšším součtem bodů ze všech turnajů se stává na rok majitelem hezkého putovního poháru.

Akce je určena nejen pro milovníky pohodových šachů (hraje se v útulné hospůdce, která je součástí penzionu), ale i pro milovníky turistiky. Tomu je i uzpůsoben program, hraje se vždy pouze dopoledne a pak až večer. A tak zůstává celé odpoledne na výlety a krásná krkonošská příroda k nim přímo vybízí. Z Vlašimi si do našich nejvyšších hor přijeli zahrát Kryštof Křížek a Kuba Vojta a vůbec si nevedli špatně.

Kuba se ve všech třech turnajích dokázal dostat mezi sedm nejlepších (vždy s perfem přes 2000) a v celkovém pořadí obsadil výborné 5. místo. Kryštof to neměl vůbec jednoduché, ze 34 účastníků byl totiž nasazen jako úplně poslední. Přesto si dokázal připsat pár pěkných skalpů a poslední zdaleka neskončil.

Celkové pořadí trojboje:


Vítěz turnaje s pohárem naplněným pivem. :-)


Hrací sál


Stezka korunami stromů

Výsledky

Fotky od Jardy Šmída

(autor článku: Tomáš Vojta)

2 reakcí na “Pohár penzionu Protěž”

  1. 1
    Maťa píše:

    Pěkná akce a dobré výsledky! A Kuba byl určitě nadšen, že celý trojboj vyhrál jeho idol Šáfa :-) . Jinak Kryštof mi v pondělí vysvětlil, jak došlo k tomu, že měl na svém kontě po čtvrtku 1/3, když přijel až v pátek – úvodní tři partie za něj hrála Martina Krejčiříková :-) .

  2. 2
    cypoko píše:

    opravdu dobrý výsledek :-! :-D

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist