TJ Spartak Vlasim
01
Čvc

Začíná 42. ročník Přeboru města Vsetína

Prázdniny, to je čas týdenních šachových turnajů. Tím prvním, na který hráči Vlašimi vyrazí, bude tradičně Přebor města Vsetína. Do města proslaveného výbornou slivovicí vyráží trojlístek Patrik Pýcha, Martin Horák a Kryštof Křížek. Ve valašské metropoli jsou na programu turnaje dva: silnější pro hráče 1800+, v něm se představí Patrik a Martin, a slabší pro hráče s elem pod 2000, zde bude hrát Kryštof.

Open“A“ se hraje tempem 90 min na 40 tahů + 30 minut do konce partie, v openu“B“ se pak musí obejít bez přidání půlhodiny. Samozřejmostí je přídavek 30 sekund za každý tah. Jestliže se oproti loňsku nic nezměnilo, tak z obou turnajů by měly běžet online přenosy předních šachovnic. Pořadatelé připravili i dvě doprovodné akce. Turnaj dvojic v rapid šachu (2. 7.) a bleskovku (6. 7.).

Organizátorům v čele s Radkem Zádrapou budeme držet palce, aby se turnaj vydařil, a Vlašimákům, aby se připsali nějaký cenný skalp (komu se bude dařit nejlépe, si můžete tipnout v právě probíhající anketě).

Startovní listiny

Stránky šachového klubu ve Vsetíně

Připomínka loňské účasti na Openu Vsetín

(autor článku: Tomáš Vojta)

41 komentářů na “Začíná 42. ročník Přeboru města Vsetína”

1 2
 1. 1
  Patrik P. píše:

  Dnešní kolo bylo vcelku úspěšné. V béčku vyhráli Ondra i Kryštof, v áčku se hrálo derby mezi Martinem a Radkem a zvítězil Martin. Prohrál jsem jen já.

 2. 2
  Patrik P. píše:

  Dnes od 8 probíhá poslední kolo. Já jsem před chvilkou remizoval. Kdybych vyhrál, dostal bych se asi do desítky a na ceny, ale víc tam fneska nebylo. Ondrovi se partie nepovedla a prohrál. Kryštof by mohl zakončit výhrou, což by znamenalo skvělý celkový výsledek. O přední příčky hraje Martin, ale bohužel nestojí moc dobře.

 3. 3
  Patrik P. píše:

  Martin prohrál… :-|

 4. 4
  Patrik P. píše:

  Kryštof zakončil turnaj výhrou nad silným soupeřem!

 5. 5
  Patrik P. píše:

  Kryštof vyhrál cenu za nejlepšího hráče s elem 1400-1499.

 6. 6
  Patrik P. píše:

  Přidal jsem několik dalších fotek: https://goo.gl/photos/89vWY3JJnH4zRymx9

 7. 7
  Patrik P. píše:

  A jedno video: https://youtu.be/mjdFYVihSUo

 8. 8
  Blanka píše:

  Gratuluju všem k pěknému výsledku. V anketě mnoho lidí netipovalo stejně bodů :-).

 9. 9
  Patrik P. píše:

  @Blanka: Děkujeme! :-) Konečně někdo přerušil můj monolog. :-) :-| Zítra ráno vyrážíme domů.

 10. 10
  Tom píše:

  Škoda prohry Martina, kdyby přijatelného soupeře porazil, mohl to být super výsledek. Možnost v anketě, že budou mít všichni stejně bodů, byla spíš pro pobavení. Je úsměvné, že vyšla. :-)

 11. 11
  Maťa píše:

  Také se vložím do území Patrikových příspěvků :-) (na soustředění v Uhelné ve Slezsku si můj chatrný notebook nerozuměl s wifinou a Ufon nefungoval). Myslím, že Patrik s Martinem zahráli výborně, Kryštofův výkon v béčku byl taky pěkný a náš mladík se pomalu stává sběratelem finančních cen (loňský Vsetín, Jánky) :-) . Gratuluji všem!

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist