TJ Spartak Vlasim
19
Čvn

Začíná Mistrovství ČR školních týmů

Pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka bude zítra zahájeno Mistrovství České republiky škol. Podruhé se budou všechny tři kategorie ( 1. stupeň, 2. stupeň, střední školy) hrát na jednom místě a to v reprezentativních prostorách kongresového centra Zlín.

Do města Tomáše Bati se sjede 90 školních týmů, které si vybojovali právo účasti v krajských přeborech. Nás může těšit, že mezi nimi budou hned 3 družstva složené výhradně z hráčů našeho oddílu. V turnaji prvního stupně se představí ZŠ Vorlina v sestavě Vojta, Slavík, Slavíková, Vopálka (náhradník Fiala). V turnaji druhého stupně ZŠ Načeradec v sestavě Píšová, Jelínek, Filip, Kůra a ve středních školách pak budeme držet palce vlašimskému gymnáziu, které budou reprezentovat Nela Pýchová, Ríša Mládek, Anežka Vlková a Filip Vopálka.


ZŠ Načeradec


ZŠ Vorlina


Gymnázium Vlašim (Lukáše Zemana nahradí oproti KP Richard Mládek)

Hrát se bude tempem 2×20 min s přídavkem 5s. za tah. Devítikolový švýcar je rozdělen do 2 dnů – v úterý pět kol, ve středu 4.

Držíme palce, ať se povede ze Zlína přivézt nějaké pěkné umístění.


Kongresové centrum – krásná budova pro šachové turnaje.

Startovní listiny

Stránky pořadatelů

(autor článku: Tomáš Vojta)

35 reakcí na “Začíná Mistrovství ČR školních týmů”

1 2
 1. 31
  Tom píše:

  Tím nadhodnocením jsem myslel menší děti, proto je komentář u Vorliny a Načeradce. Ríša s Anežkou už přeci dávno RŽL nehrajou.

 2. 32
  Maťa píše:

  Já to pochopil a souhlasím :-) .

 3. 33
  Maťa píše:

  Nakonec jsme zamakali a stihli v Praze ještě dřívější spojení – ve Vlašimi jsme byli v 17.50, Vorlina o hodinu později. Díky tomu jsem u Houdy viděl celý zápas se slavným vítězstvím naší jednadvacítky nad Itálií, Anežka pak pro změnu školila Iva v blickách :-) . Článek s postřehy kolem výpravy gymplu snad napíše Ríša.

 4. 34
  Tom píše:

  To by bylo fajn, kdyby Ríša něco napsal. Mohl by to stihnout do soboty než odjede na soustředění do Kunžaku. ;-)

  Tady je zatím souhrn výsledků na NŠS:
  http://www.nss.cz/mcr-skol-v-sachu-odehrano-ve-zline

 5. 35
  Maťa píše:

  Ještě takový malý postřeh z kategorie středních škol: cesta na stupně vítězů vedla jen přes výhru nad Vlašimí, prohráli jsme totiž (jenom) se všemi medailisty.

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist