TJ Spartak Vlasim
04
Čvn

Další úžasný výsledek ze Zaječic!

(aktuálně) Skvělého úspěchu dosáhl dnes na Mistrovství České republiky šestičlenných družstev starších žáků tým Spartaku Vlašim, když po výborném výkonu obsadil v konkurenci absolutní české špičky krásné 2. místo. Toto umístění je vyrovnáním nejlepšího výsledku, jakého kdy vlašimský tým na Šachových Zaječicích dosáhl!

Dobře si vedlo i naše béčko, které s bilancí 5 výher a 4 proher obsadilo 23. místo.

Článek o báječném víkendu z pera Ríši Mládka očekávejte v průběhu příštích dní.

Podrobné výsledky turnaje družstev

Pár fotek od Petra Havelky

Stránky pořadatelů

13 reakcí na “Další úžasný výsledek ze Zaječic!”

 1. 1
  Tom píše:

  Další fotky (předpokládám od paní Filipové a pana Zemana):
  http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/MCR_starsich_zaku_a_dvojicky_55._Zajecice_3.-4.6.2017/

 2. 2
  Lenka Hnilda píše:

  Dobrý den, na jedné z fotek jsem našla i členku našeho oddílu ŠK Teplice, která v Chrudimi hostovala….fotografii si tedy s vaším laskavým svolením vypůjčím pro zprávu o akci na naše stránky, neb my turnaj jinak nehráli a vlastní fotografie ani jiné info tak nemáme……moc díky!!! :-)

 3. 3
  Ja, Sr. píše:

  Gratulace! I ty prostory, kde se hralo, vypadaji luxusne.. Ve spojeni s bydlenim u prehrady to vypada na dvojitou vyhru (so called win win situation). Doufam, ze se tam nekdy taky dostanu se svoji fotovybavou, abych mohl svetu ukazat skutecne povedene fotky za sachoveho prostredi. To prostredi v Zajicich vypada skutecne inspirativne.
  https://magazin.aktualne.cz/foto/michael-hanke-oceneny-na-world-press-photo-hledal-jsem-emoce/r~64301644f1ff11e6984a002590604f2e/

 4. 4
  Maťa píše:

  Těším se na Ríšův článek, ke kterému určitě doplním nějaké postřehy, ať už napíše cokoliv (jinak bych to nebyl já) :-) . Zatím jen, že 2. místo je vynikající. Tým podle očekávání táhly první desky (například 8/9 u teprve 11letého Kuby Vojty na 2. desce je skvělý výsledek), ale snažili se všichni a každý nějak přispěl k úspěchu. Poděkovat musím mému zástupci Petru Havelkovi, který občas zaskočil místo mě, hlavně ale přispěl k pohodové atmosféře v týmu.

  Béčko hrálo určitě pěkně, dvojičky pak nasbíraly cenné zkušenosti. Velkého potlesku se dočkala také paní Filipová, jež získala losovanou cenu pro rodiče a pracovníky s mládeží.

 5. 5
  Maťa píše:

  Ještě jsem chtěl napsat, že s Ríšou (coby zástupcem stříbrného týmu) točila rozhovor Česká televize. Měl by se objevit v pořadu V šachu.

 6. 6
  Maťa píše:

  Má zpráva pro tisk na stránkách Benešovského deníku: http://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/dalsi-stribro-z-mcr-do-vlasimi-20170610.html. V tištěné verzi vyšel včera (bez fotky), takže je ještě v prodeji – ale v naší trafice už ho nemáme ;-) . Zpráva je deníkem lehce upravená, originál by měl vyjít koncem června ve Zpravodaji města Vlašimi (čistě „vlašimská“ verze bez Brodců :-) ).

 7. 7
  Maťa píše:

  Ad 5: Tak jsem zhlédl reportáž ze Zaječic v pořadu V šachu a Ríšu jako obvykle vystřihli. Stejně jako v případě soutěže Eurorebus, jak říkal. Škoda.

 8. 8
  Tom píše:

  Však jsem mu radil, že nemá odpovídat nudně, ale říkat nějaké bulvární kraviny. Pak by ho určitě nevystřihli. :-D Jinak Ríša říkal, že článek o Zaječicích má takřka hotov, tak snad ho brzy pošle. ;-)

 9. 9
  Jarda P. píše:

  Taky jsem byl zklamán :-( :-) .

 10. 10
  Ríša píše:

  Článek jsem právě poslal Tomášovi. Jinak to nebyl Eurorebus, ale Robosoutěž. :-)

 11. 11
  Maťa píše:

  Aha, Eurorebus dělal asi Patrik, nějak se mi ty vaše školní soutěže pletou :-) .

 12. 12
  Patrik P. píše:

  Eurorebus jsem dělal já, dokonce jsme vyhráli malé celostátní finále, ale žádné rozhovory s námi nikdo nedělal. :-)

 13. 13
  Tom píše:

  Upoutávka na NŠS na 56. ročník Zaječic:
  http://www.nss.cz/56.-sachove-zajecice-jsou-pripraveny

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist