TJ Spartak Vlasim
22
Led

Nejúspěšnější sportovec roku 2016

Galavečer s vyhlašováním výsledků ankety Nejúspěšnější sportovec Benešovska 2016 proběhl v úterý 17. ledna v KD Karlov a uzavřel tak šestý ročník této soutěže Benešovského deníku. Jako tradičně se vyhlašovaly kategorie jednotlivců a kolektivů do 18 let a nad 18 let a také Hvězda deníku, kterou vybírají sami čtenáři.

Z nominovaných bylo vybráno sedmičlennou komisí pět nejlepších v každé kategorii a ti se na galavečeru dozvěděli své umístění.

Celou akci velmi vtipně moderoval Radek Šilhan (O2 TV), jehož zvídavé otázky přispívaly k pohodové atmosféře. V programu vystoupili artista Paulo Kaiser, zpěvačka Johanka Jeřábková a benešovské mažoretky WILD CATS.


Johanka Jeřábková

Ceny předávali zástupci sponzorů, města Benešov a Votice a sportovci, v čele s autorem nezapomenutelného „vršovického dloubáku“ Antonínem Panenkou.


Radek Šilhan a Antonín Panenka

Bylo jasné, že vlašimský šach letos loňská tři medailová umístění (druhá místa v kolektivech mládeže a dospělých, třetí místo Nela Pýchová) nezopakuje, a tak jedinou zástupkyní mezi nominovanými byla Nela. Ta si nominaci zasloužila za 1. místo na MČR dorostenek a juniorek v Kovářské a 1. místo na MČR v bleskovce juniorek. Odborná komise ji nakonec zařadila na 5. místo  v mládežnické kategorii. Oproti letům minulým tedy tak trochu ústup ze slávy, ale buďme rádi za každé připomenutí šachů veřejnosti a třeba za rok bude slyšet na Karlově o vlašimském šachu víc.


Nela Pýchová

Výsledky všech kategorií a spoustu dalších fotek najdete v Benešovském deníku.

Připomenutí úspěchů šachistů v letech minulých: 2015, 2014, 2013, 2012, 2011

(autor článku: Jarda Pýcha, fotky: Martin Procházka)

5 komentářů na “Nejúspěšnější sportovec roku 2016”

 1. 1
  poháry šachy píše:

  Zase ta Nela.. Je prostě dobrá! :-) :-$

 2. 2
  Maťa píše:

  Také v letošním roce se do širší nominace v anketě o Nejlepšího sportovce Benešovska dostalo několik šachistů, konkrétně:

  – Jakub Vojta: 1. místo na MČR v rapid šachu v Mostě, 5. místo na MČR mládeže v Koutech nad Desnou
   
  – Jakub Voříšek: 2. místo na MČR mládeže v Koutech nad Desnou, účast na ME mládeže v Rumunsku
   
  – Anežka Vlková: 2. místo na MČR dorostenek a 3. místo na MČR juniorek v Kovářské
   
  – Richard Mládek: 3. místo na MČR mládeže v Koutech nad Desnou
   
  – Nela Pýchová: 3. místo na mezinárodním mistrovském turnaji v Pieninách … po srpnovém přestupu do Brna (asi nebude zohledněno) 16. místo na MS mládeže v Uruguayi, 3. místo na Polofinále MČR juniorů v Kovářské
   
  – Vojtěch Dudek: 3. místo na MČR mládeže v Koutech nad Desnou, účast na ME mládeže v Rumunsku
   
  – TJ Spartak Vlašim – dospělí: 5. místo ve 2.lize
   
  – TJ Spartak Vlašim – dorost: 2. místo v Extralize mládeže
   
  – TJ Spartak Vlašim – starší žáci: 2. místo na MČR družstev starších žáků (Chrudim)

  – Jawa Brodce – dorost: 4. místo v 1. lize mládeže

  Vítěze vybere odborná porota, čtenáři Benešovského deníku ale můžou podpořit své favority v anketě o Hvězdu deníku (v minulosti vyhrály Nela a Péťa Píšová). Je třeba vyplnit kupon(y) z novin a dopravit do redakce do 30. 12. – v případě zájmu to tam můžu hodit, mám poblíž kroužek :-) .
   

 3. 3
  Maťa píše:

  Komise letos vybrala mezi nejlepší pětku jen naše dorostenecké družstvo za 2. místo v Extralize mládeže. Slavnostní večer proběhne toto úterý (9. ledna) od 18 hodin v KD Karlov – zájemci o účast, ať se mi ozvou, vstupenek je dost.

 4. 4
  Maťa píše:

  Dorostenecké družstvo Vlašimi bylo vyhodnoceno jako vítěz své kategorie. Ceny na pódiu převzali Nela, Anežka, Ríša a Franta, který se ujal slova a podle Ríšovy mamky podal dobrý řečnický výkon :-) . Krátká zpráva už je na webu Benešovského deníku: https://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/sportovce-roku-poctvrte-vyhral-libor-podmol-20180109.html.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist