21
Lis

RŽL ve Stříbrné Skalici

Ďábelským tempem pokračuje Regionální žákovská liga. Ve čtvrtek 17. 11. se odehrálo již její 6. kolo. V sokolovně ve Stříbrné Skalici se tentokrát sešlo 115 dětí (!!!), čímž byl o 4 překonán letošní rekord v počtu účastníků. Elitní turnaj A vyhrál se 100% bodovým ziskem Kuba Vojta. Bod na něj ztráceli Václav Bartoš z Říčan (průběžně vedoucí hráč RŽL) a nejvýše nasazený Vojta Dudek z Brodců.

Umístění dalších hráčů Vlašimi v turnaji A:

8.Jelínek F.
10.Filip Š.
16.Křížek K.

Turnaj B se 6 body ovládl Lukáš Zeman. Na dalších místech se seřadili zástupci Říčan Michael Strnad a Lukáš Vitvar. Výborné je 4. místo Filipa Vopálky, který se pomalu a jistě propracovává k účasti v turnaji A.

28.Slavík A.

turnaje C musejí mít radost trenéři ze Šachové školy Stamat. Zlato vybojoval Martin Le a bronz Adam Jiřík. Mezi ně se dokázal vklínit jen Adam Pelant z Říčan.

Umístění hráčů Vlašimi v turnaji C:

19.Šťastný Z.
21.Fiala M.
36.Šťastná L.

Splašené tempo Regionální žákovské ligy se teď zastaví a další kolo je na programu 17.12. v Říčanech.

Výsledky na chess-results

Pořadí RŽL po 6 odehraných turnajích (počítá se 5 nejlepších výsledků z 9 plánovaných turnajů)