TJ Spartak Vlasim
05
Lis

RŽL ve Vraném n/V

V sobotu pokračovala čtvrtým kolem Regionální žákovská liga. Ve vranské sokolovně se sešlo celkem 111 (!) dětí, mezi nimi bylo celkem 16 hráčů Spartaku Vlašim. V elitním turnaji A potvrdil roli nasazené jedničky Jakub Vojta. Kuba uhrál 3,5 bodu a o půl bodu předstihl Vojtu Dudka z Brodců. Třetí skončila Hana Bartošová z Říčan.

Umístění dalších hráčů Vlašimi v turnaji A:

9. Křížek K.
11. Filip Š.
16. Zeman L.

V turnaji B se zaskvěl druhým místem Filip Vopálka. Stejný počet bodů jako Filip dokázali získat i zlatý Šimon Jiroušek a bronzový Jáchym Němec (oba z Říčan).

Umístění dalších hráčů Vlašimi v turnaji B:

5. Jelínek F.
13. Slavík A.
21. Veselý J.
29. Kůra F.
30. Slavíková B.
31. Smetana L.
32. Hrabě O.
44. Vopálka V.

Turnaj C ovládli frekventanti Šachové školy STAMAT.  Vyhrál Jakub Hart před Adamem Handlem. Třetí pak skončil Richard Václavík z Říčan.

Umístění hráčů Vlašimi v turnaji C:

11. Vávra K.
40. Šanderová N.
46. Šťastný Z.

Výsledky na chess-results

Fotky od Marie Filipová

(výčet výsledků zpracoval Tomáš Vojta)

1 reakce na “RŽL ve Vraném n/V”

  1. 1
    Maťa píše:

    Blahopřeji všem úspěšným! Škoda, že to Filipovi nevyšlo na 1. místo, když už v posledním kole vítěze turnaje porazil (byť prý se štěstím) – byl bych rád, kdyby si někdy zkusil áčko. Ale třeba se tam propracuje elem…

    Kuba Hart i Adam Handl dnes přišli na kroužek při ZŠ Karlov s medailí na krku :-) . Znovu jsem si uvědomil, jak to byl před lety dobrý nápad (Mejzlík, Havelka, Pospíšil), rozdělit děti do turnajů A, B, C, díky tomu mají šanci uspět (a získat motivaci) i šikovní začátečníci a mírně pokročilí.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist