TJ Spartak Vlasim
12
Zář

MČR v rapidu: Kuba stříbro, Péťa bronz!

Skvělého výsledku dosáhla vlašimská výprava na Mistrovství České republiky v rapid šachu mládeže. Kuba Vojta vybojoval stříbrnou medaili v kategorii chlapců do 12 let a Péťa Píšová bronzovou mezi stejně starými dívkami. Blahopřejeme !!!

Kuba prošel turnajem bez porážky (5 výher a 4 plichty) a po loňském titulu mistra republiky v kategorii do 10 let zaznamenal další velký úspěch.

Bez porážky zvládla turnaj i Péťa (4 výhry, 5 remíz) a i ona dokázala navázal na loňskou medaili z MČR v rapidu.

Výborně zvládl turnaj do 14 let i Jakub Voříšek. A kdyby dotáhl do vítězného konce dobře rozehranou partii posledního kola, mohlo to dokonce i zacinkat. I 5. místo je ale skvělé.

Jediný tak, kdo odjížděl z Klatov smutný, byl Ríša Mládek.  4,5 bodu a 21. místo v kategorii H14 je určitě pro něj zklamáním.

Byl to vydařený víkend (velké díky patří pořadatelům za skvěle zvládnutou akci!) a myslím, že si ho děti užily. Kromě šachovým partií jim snad zůstanou vzpomínky na ubytování ve starém mlýnu, blbnutí na tobogánu či návštěvu hradu Švihov.

Kompletní výsledky

Partie z online šachovnic

Stránky pořadatelů

Videa a fotky na facebooku Brodců

(autor článku: Tomáš Vojta)

3 reakcí na “MČR v rapidu: Kuba stříbro, Péťa bronz!”

 1. 1
  Jarda P. píše:

  Tak ještě jednou veliká gratulace na místě pro to stvořeném :-) . Je paráda, že tolik let už nejezdí Vlašim z této akce s prázdnou, snad to bude pokračovat i letech následujících.

 2. 2
  AdolfR píše:

  dobre vy, velmi dobre. Gratulace

 3. 3
  Maťa píše:

  Také ještě jednou gratuluju, jsou to moc hezké výsledky! 5. místo Jakuba Voříška je rovněž skvělé, potěšil mě také Vojta Dudek z Brodců – 8. místo a až do posledního kola boj o medaile.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist