TJ Spartak Vlasim
06
Zář

Ela vlašimských hráčů k 5. 9. 2016

Tomáš Vojta

Ke včerejšímu dni byla zveřejněna nová národní elolistina, do které byly započteny výsledky za poslední čtyři měsíce. Připravil jsem tradiční malý souhrn, ze kterého je vidět, jak se hráčům našeho oddílu dařilo na letních turnajích. A tentokrát to úplně radostný pohled nebude, na předních místech žebříčku je to samé mínus …

Nedařilo se Nele Pýchové (-66), Martinu Horákovi (-33) ani Ivovi Hradeckému (-24). A nejvíc smutný bude Kuba Voříšek (-128). Největší zisky pak zaznamenaly tradičně děti. Fanda Jelínek připisuje 165 bodů, Kryštof Křížek 147 a Kuba Vojta 76. Po zisku 50 bodů se na své elové maximum dostala Anežka Vlková (1841).

Nejlepší čtyřicítka hráčů Spartaku Vlašim:  

Kompletní tabulku si můžete stáhnou v sekci KE STAŽENÍ .

Začátkem září zveřejnila mezinárodní šachová federace i nové elo FIDE. Zde figuruje již 34 hráčů Vlašimi. Elo FIDE vychází každý měsíc, nemá cenu ale rozebírat změny po měsíci, a tak se stejně jako u národního ela pojďme ohlédnout za posledními 4 měsíci. A i zde je víc mínusů než plusů. Kubu Voříška nepovedené ME mládeže stálo 132 bodů a nedařilo se ani Patriku Pýchovi (-37) a Ivovi Hradeckému (-32). Naopak 40 bodíků připsal Ríša Mládek a 36 Anežka Vlková. Radost bude mít určitě i Ondra Matějovský, který se díky zisku 17 bodů dokázal opět přehoupnout přes hranici 2000.

Uplynulé období pro Vlašim příliš úspěšné nebylo. Věřme, že v následujících měsících to bude zas lepší.

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

1 reakce na “Ela vlašimských hráčů k 5. 9. 2016”

  1. 1
    Vojta M. píše:

    Pomalu se deru vpřed žebříčkem. Stačilo jen poslat Jirku na farmu :P

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist