TJ Spartak Vlasim
24
Čvn

Startuje krajský přebor mládeže

Tomáš Vojta

Tak, a máme tu další celovíkendovou akci s dětmi. Tentokrát vyrazíme do Říčan, kde se bude hrát finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16. V sázce jsou nejen tituly krajských přeborníků, ale i postupy na říjnové Mistrovství Čech (v kategoriích H16 postupuje sedm nejlepších, v H14 devět, v H12 osm a v H10 sedm). Vlašimský oddíl bude reprezentovat celkem 10 chlapců:

H10: Jan Veselý, Vojtěch Vopálka
H12: Filip Vopálka, Štěpán Filip, František Jelínek, Filip Kůra
H14: Kryštof Křížek, Lukáš Zeman
H16: Jakub Voříšek, Jakub Vojta

Oba Kubové v šestnáctkách patří do nižších věkových skupin, ale vzhledem k tomu, že v nich mají zajištěnou účast dokonce až na MČR, zahrají si v rámci tréninku se staršími soupeři.

Program turnaje je velmi náročný. Hraje se tempem 2×40 minut s přídavkem 20s. za tah (v sobotu 4 kola, v neděli 3) se zapisováním a výsledky se započítávají na národní elolistinu. Kategorie HD 10 pak hraje tempem 2x45min. na 9 kol bez povinného zápisu.

Větší či menší šance na postup na MČech by měli mít všichni naši zástupci, tak držte palce, ať to u některého z nich vyjde!

Startovní listiny

Stránky pořadatelů

10 reakcí na “Startuje krajský přebor mládeže”

 1. 1
  Tom píše:

  Po prvním dnu to na KP nevypadá nijak špatně. Pod 50% má jen Honzík a 4 kluci jsou na postupových místech. Tak snad to půjde podobně i zítra.

 2. 2
  Jarda P. píše:

  Samozřejmě,že to půjde, držíme palce!!!

 3. 3
  Maťa píše:

  Včera jsem se byl v Říčanech podívat osobně, dnes budu fandit z práce. Ať se daří! :-)

 4. 4
  Blanka píše:

  Taky držím všem palce. Dneska se díky ochlazení bude i snad líp hrát.

 5. 5
  Jarda P. píše:

  Tak jsem tipoval správně, 2 medaile :-) . Gratuluji Kubíkům !

 6. 6
  Tom píše:

  V H16 se KP povedlo. A povedlo se i Honzíkovi Veselému, který si skvělým druhým dnem (4 ze 4) vybojoval postup na MČech. Škoda, že se to nezdařilo i klukům v H12 – Štěpán i Fanda to měli velmi dobře rozjeté, ale nezvládli klíčové poslední kolo.

 7. 8
  Maťa píše:

  Medaile z H16 jsou pěkné, kluci si tak můžou zahrát MČech, ve svých kategoriích by riskovali vybojovaný postup na MČR. Hlavně druhé místo teprve desetiletého Kuby Vojty mezi o hodně staršími borci vypadá velmi dobře. Gratuluji! A blahopřeji i Honzovi Veselému k postupu! Celkově bylo poslední kolo pro Vlašim pohromou: kromě zmiňovaných Štěpána a Fandy připravily porážky o postup Kryštofa Křížka i Lukáše Zemana.

 8. 9
  Tom píše:

  Maťa: Kuba byl třetí, druhý byl druhý Kuba. :-)

 9. 10
  Maťa píše:

  To už je jedno :-) .

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist