TJ Spartak Vlasim
22
Čvn

Sportovní den ve fotografiích

Tomáš Vojta

Kolem 30 dětí a dospělých se sešlo v neděli 19. 6. na fotbalovém hřišti v Miřeticích (za zajištění hřiště a občerstvení patří velké díky Mírovi Laloučkovi), aby si zde po náročné šachové sezoně trochu protáhli kostru. :-) Sehrála se dvě fotbalová utkání, 2 simultánky a v plném provozu bylo i hřiště na tenis. Kdo chtěl, mohl si zahrát badminton či vyzkoušet golfové hole. K dispozici byly i hry zapůjčené z MěDDM Vlašim. A snad největší atrakcí pak byly bleskovky na zahradních šachách. V níže uvedeném odkazu se můžete podívat na to, jak ani švindlování nepomohlo Ondrovi Matějovskému k vítězství nad Nelou Pýchovou. :-)

Bleskovka Pýchová-Matějovský (video)

 
V prvním utkání vyhrálo družstvo v rozlišovacích dresech 6:3, druhé utkání ale prohrálo.


Simultánku proti 5 soupeřům (tempem 2 x 15 minut) vyhrál Robin Hrdina 3:2 (vycházející vlašimskou hvězdu porazili Dan Houdek a Patrik Pýcha). :-)


Simultánku si zahrál i desetiletý Jakub Vojta a stejně jako Robin zvítězil 3:2.


V Miřeticích si to užili nejen děti, ale i hafani. :-)


Při sportovním dni vládla pohoda.

Další fotky

6 reakcí na “Sportovní den ve fotografiích”

 1. 1
  Richard Sr. píše:

  Diky za zorganizovani. Bylo to opet prima.

 2. 2
  Tom píše:

  Maťa se při bleskovce na zahradních šachách docela solidně pochybuje (s přihlednutím k tomu, že den před tím ušel 100 km po Krkonoších). :-)

 3. 3
  Maťa píše:

  Taky děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci (Míra, Tomáš…)! Lidí tam bylo ještě víc, než se píše v článku, jen tak z hlavy jsem napočítal 41, a to jsem určitě na někoho zapomněl :-) .

  Tom (2): Taky mě to vše mile překvapilo. Že jsem došel, že jsem došel v limitu, že jsem ráno ve Vrchlabí celkem v pohodě vstal a dokázal se včas přemístit do Miřetic, že jsem hned druhý den mohl chodit atd. :-)

 4. 4
  Maťa píše:

  Zítra se rozloučíme s končícím školním rokem v kroužku pokročilých. Počítám, že od 15 do 17.30 budeme převážně hrát bleskovky, pak se přemístíme na bowling na Vorlinu, kde máme v čase 18-19 objednány dvě dráhy. Může přijít i kdokoliv další (tam i tam), dejte případně vědět!

 5. 5
  Patrik P. píše:

  Dnešní bowlingové klání mělo nečekaně napínavý průběh i překvapivý výsledek. Hráli jsme dvě hry.

  Ríša – 135 (104)
  já – 133 (124)
  Nela – 101 (98)
  Maťa – 100 (91)
  Kuba – 59 (41)

 6. 6
  Vojta M. píše:

  koukám, že fotbal nám fungoval jen do doby, než jsem odjel.. jak se mohlo prohrát druhé utkání? :)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist