TJ Spartak Vlasim
13
Čvn

Kuba má bronz z MČR družstev ml. žáků

Na Mistrovství České republiky družstev mladších žáků se letos vlašimský tým neprobojoval (což je veliká škoda, protože jsem přesvědčen, že v nejsilnějším složení bychom hráli o přední příčky), přesto jsme ale měli na této hezké akci svého zástupce. Kuba Vojta si zahostoval za tým Polabin a na 1. šachovnici ziskem 6 bodů z 9 partií pomohl k zisku bronzové medaile!

Třídenní turnaj v Hradci Králové, hraný tempem 2×25 minut s bonifikací 10s. za každý tah, zcela ovládla Beskydská šachová škola Frýdek-Místek, která obsadila první dvě místa. Tým Polabin pak třetí příčku vydřel v nervydrásajícím posledním kole, kdy otočil stav zápasu s Lokomotivou Brno z 0,5:2,5 na 3,5:2,5 a následně díky lepšímu druhému pomocnému hodnocení předstihl Oazu Praha.  Hezkou šestou příčku pak obsadili naši kamarádi z Říčan.

 
Družstvo Polabin

Výsledky

Fotky

Stránky pořadatelů (možnost stažení partií z online přenosu)

1 reakce na “Kuba má bronz z MČR družstev ml. žáků”

  1. 1
    Maťa píše:

    Gratuluji Kubovi k pěknému výkonu i k medaili! Škoda neúčasti Vlašimi, souhlasím s Tomášem, že bychom hráli o přední příčky. A pokud by například Kryštof zopakoval výkony ze Zaječic, tak možná i o medaili.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist