TJ Spartak Vlasim
28
Úno

30. ročník Memoriálu Petra Kunce

Tomáš Vojta

Bleskovka v Postupicích pamatuje lepší časy, například v roce 2004 se hrála jako krajský přebor jednotlivců a z 55 účastníků byl nejlepší velmistr Jirovský. V posledních letech jezdí méně lidí, ale je sympatické, že pořadatelské duo Pavlů (Filandr, Forman) stále udržuje tradici tohoto turnaje.

V sobotu se na 30. ročníku sešlo 24 hráčů, a tak se hrálo systémem každý s každým. První polovinu turnaje zvládl nejlépe Daniel Hadžala a k obědu šel s bilancí 11 z 11! Nasazené tempo ale nevydržel a třemi prohrami v řadě uvolnil 1. místo autorovi těchto řádků. Oblíbený jezevec byl ale určitě spokojen i se stříbrnou příčkou. Bronz pak bral Jindřich Melich.

Hráči Vlašimi se srovnali pěkně po třech umístěních: 1.Vojta T., 4.Hrdina R., 7.Vojta J., 10.Matějovský O., 13.Innemann F. Výborný výsledek je to zejména pro Kubíka, který mimo jiné dokázal porazit Jindřicha Melicha, Miloslava Fialku či Robina Hrdinu.

Na závěr pár fotek od Petra Havelky:


Ondra a Robin pod horskými vrcholy. :-)


Vojta – Matějka, Matějovský – Innemann


Pavel Filandr předává dort nejmladšímu účastníkovi.


Nejstarším účastníkem byl František Innemann.

Další fotky

2 komentáře na “30. ročník Memoriálu Petra Kunce”

 1. 1
  Tom píše:

  Letošní ročník blicky v Postupicích bude 4.3. Propozice:
  http://www.sachyvlasim.cz/download/Propozice_2017.doc

 2. 2
  Maťa píše:

  Dnešní bleskovky v Postupicích se zúčastnilo 21 hráčů. Hrálo se každý s každým a s náskokem cca 100 bodů zvítězil Tomáš Vojta. Druhý byl Robin Hrdina a třetí talentovaný brodecký žák David Zvolenský. Z dalších si pamatuju pěkné 6. místo nejmladšího účastníka Vojty Dudka a 10. místo moje :-) .

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist