TJ Spartak Vlasim
24
Dub

Dorostenecké soutěže jdou do finále

Tomáš Vojta

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola a vlašimské týmy do nich vstupují ve výborném výchozím postavení. Béčko je po sedmi odehraných kolech čtvrté a áčko po vítězství v základní části vstupuje do finálových bojů dokonce z místa prvního!

Extraliga mládeže

Boje vypuknou ve Vlachovicích u Nového Města na Moravě v pátek v 16 hodin, kdy nás čeká Slavia Orlová. V sobotu se pak utkáme s brněnským dvojblokem v pořadí Duras BVK Královo Pole a Lokomotiva. Extraliga pak vyvrcholí nedělním mačem s Polabinami. Soutěž je výborně rozehrána a naši mladíci určitě budou chtít útočit na mety nejvyšší a obhájit loňský titul. Jak dopadnou, si můžete tipnout v právě probíhající anketě. Hraje se tempem 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah. Z Vlachovic budete moci sledovat online přenos ze všech partií finále“A“.

Stránky pořadatelů

Stránky věnované Extralize mládeže

Článek Vítka Moravce o loňském vítězství v Extralize

1. liga mládeže

Závěrečné soustředění 1. ligy mládeže se koná v Táboře a na rozdíl od Extraligy se začíná až v sobotu, kdy nás čeká silný tým Horní Stropnice a pak trochu slabší Jihlava. V neděli pak změříme síly s domácími týmy Táborem“A“ a „B“. Naše béčko by se mohlo pokusit i zaútočit na bronzovou medaili (což se ještě nikdy v minulosti nepovedlo a byl by to veliký úspěch), ale i jakékoli umístění v první polovině tabulky bude dobrým výsledkem. Hraje se stejným tempem jako v Extralize, tedy 1,5h. na partii s přídavkem 30s. za provedený tah.

Stránky pořadatelů

Stránky věnované 1. lize mládeže

V případě, že v hracích budovách bude přístup na internet, můžete pod tímto článkem očekávat průběžné zprávy jak z Vlachovic, tak z Tábora. Držte dětem palce!

126 reakcí na “Dorostenecké soutěže jdou do finále”

1 2 3 5
 1. 1
  AdolfR píše:

  Tak tedy bojujte, deticky, prenaramne. Drzime palce

 2. 2
  Marie F. píše:

  Jen samé dobré tahy a hodně štěstí všem. Držíme palečky ze všech sil!

 3. 3
  Robin píše:

  Tak bojujte!! Jen jsem to rychle přelítnul, ale nějak tomu nerozumím. :D Béčku možná přijedu zafandit osobně, tak doufám, že uvidím bojovné výkony a nejlíp za 3body! :P :D

 4. 5
  Tom píše:

  Když tak koukám na Martina, tak si říkám, že na ty kluky z Brodu prostě sicilská s f4 platí … :-( Co ty na to, Vítku? ;-)

 5. 6
  Pavel píše:

  Vlašim do toho!

 6. 7
  visvi píše:

  Tom: Tohle nemá se zahájením nic společného, byl to od Martina hodně mizerný výkon, on se ale oklepe. Mimochodem, není to zdaleka poprvé, co se mu nepodařilo první kolo…

  Soupeři hrají dobře. Pro odborníky – proč Jirka nemohl 17.g4?

 7. 8
  AdolfR píše:

  a Vojta gol! dobre von

 8. 9
  Tom píše:

  Vypadá to dobře, tipuji 4:2 pro nás. :-)

 9. 10
  Rich píše:

  Jo jo jo, je to tam.
  UK zdravi Moravu.

 10. 11
  Tom píše:

  Parádní výkon! Ještě to zítra vylepší Martin a soupeři nemají žádnou šanci. :-)

 11. 12
  AdolfR píše:

  dobre vy, dobre. A Polabiny prohraly, jestli dobre vidim

 12. 13
  Iveta P. píše:

  Velká gratulace! Krásný začátek :-P .

 13. 14
  Maťa píše:

  Zdravím z Vlachovic! Děkujeme za držení palců, v prvním finálovém kole nám to pomohlo – snad se bude dařit i nadále.

 14. 15
  Blanka píše:

  Ať se dneska daří stejně skvěle jako včera. Závěr Jirkovy partie jsem sledovala, kouzlení na šachovnici :-). První liga se hraje v objektu zotavovny vězeňské služby. Tak se těším, že si o víkendu též odpočinu :-)

 15. 16
  Tom píše:

  3 body náskok, výborné skóre, to vypadá hodně dobře. Tipuji, že slavit se bude již dnes večer. :-) My za chvilku vyrážíme do Tábora, tak nám taky držte palce. :-)

 16. 17
  Marie F. píše:

  Držíme palce i prvoligovým šachistům. Hodně štěstí a zkuste mile překvapit!

 17. 18
  Iveta P. píše:

  Zdravím a fandím! :-P

 18. 19
  Jirka M. píše:

  Tak bojujte jak o život :) , oba dva týmy!

 19. 20
  AdolfR píše:

  radostne bojovat, uzivat si to, v Extralize, v 1.lize, zotavit se ve vezenske sluzbe a vubec, drzime palce

 20. 21
  Jirka M. píše:

  Teď jsem kouknul na onliny a co to vidím? Partie beze jmen. Že jde hrát šachy naslepo, to už jsem párkrát viděl, ale tento způsob přenosů naslepo je zajímavý :D . Asi se mají diváci podle zahájení dovtípit, kdo je kdo :D .

 21. 22
  visvi píše:

  Začalo se tak nějak všelijak, uvidíme, jestli to bude takhle, nebo se ukáže, že tohleto není tamto a tímhle překvapíme tamhléty. A držíme palce Béčku!

 22. 23
  Zdeněk Fiala píše:

  Dobrý den, partie bohužel začínají beze jmen, protože obsluha on-linu ta jména neví. U soutěží družstev musí pořadatel čekat, až vedoucí družstva zveřejní sestavu. Když utkání začíná v 8:30 a vedoucí vyplní zápis o utkání v 8:30, tak logicky dojde k prodlevě. A přitom by stačilo vyplnit zápis o 10 minut dříve. Děkuji za pochopení. Zdeněk Fiala

 23. 25
  visvi píše:

  Ríša vyvíjí soustavný tlak, Vojta nějaky klid, Martin by asi měl zahrát Jd5 a nabídnout výměnu dám, u Nely nic moc, Víťa taky žádná sláva, Jirka nic. Nebude to úplně snadné…

 24. 26
  Robin píše:

  1.liga: Můžete mi prosím napsat přesnou adresu kde se hraje? :D Nikde to nevidím a stránky pořadatelů nějak nefungují. :/

 25. 27
  Patrik P. píše:

  Hledej, šmudlo, hledej. ;-)

 26. 28
  Maťa píše:

  Robin: Zotavovna Vězeňské služby ČR, Pracov Radimovice u Želče č. 118.

 27. 29
  Tom píše:

  Ahoj z Tábora. Rozehráno podle plánu, všichni ubytováni, slunce svítí, takže pohoda. :-) Jo, v 1.kole jsme vynechali Ondru a na šestce hraje Péťa (Stropnice v nejsilnější sestavě).

 28. 30
  Tom píše:

  Ríša není člověk, Ríša to je bůh! :-)

1 2 3 5

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist