TJ Spartak Vlasim
21
Led

Úspěch v Pelhřimově

Jiří Jelínek

17.ledna se Pelhřimovského turnaje mládeže, který se hrál jako 4. turnaj ligy Vysočiny mládeže, zúčastnili Fanda Jelínek , Adam Slavík a Lukáš Zeman a mezi 70 hráči si vedli dobře. Hrálo se švýcarským systémem na devět kol, 2×15 minut, bez rozdílu kategorie.

Všichni tři kluci začali první kolo výhrou, ve druhém kole vyhrál jen Lukáš Zeman, pak střídal porážku a výhru. Adam dvakrát vyhrál a Fandu hra začala bavit a vyhrál všechny tři kola. Do polední přestávky, která byla po pátém kole se kluci dostali na přední místa turnaje, Fanda měl 4 body, Adam a Lukáš po 3 bodech. Pak však hráli s  hráči  z vyšších kategorií, a nejlépe si vedl Lukáš, který ve třech posledních kolech zabodoval a získal další 3 body, celkově 6 a skončil na 13. místě. Adam získal 2,5 bodu, celkově 5,5 bodu  a skončil v kategorii H10 na druhém místě, celkově 21. A Fanda už přemýšlel o něčem jiném něž o šachách, získal už jen jeden bod, celkově 5 a skončil v kategorii H10 na třetím místě, celkově 23. V konkurenci 70 hráčů velmi dobré umístění.

Fotky

Výsledky na stránkách  šachového svazu Vysočina

2 reakcí na “Úspěch v Pelhřimově”

 1. 1
  Tom píše:

  Výsledky jsou konečně i na chess-results:
  http://chess-results.com/tnr159156.aspx?lan=5&art=1&wi=821

 2. 2
  Marie F. píše:

  Právě jsem dostala zprávu, že došlo na turnaji k administrativní chybě, za kterou se pořadatelé velice omlouvají a napravují chybu tím, že medaili a diplom pro Lukáše Zemana, který skončil v kategorii H12 na 3. místě (z turnaje odjel s tím, že byl čtvrtý), posílají po panu Matějovském. Dodatečně Lukášovi blahopřejeme k 3.místu. Škoda, že si tu radost neužil přímo na turnaji. Ale co se dá dělat.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist