TJ Spartak Vlasim
22
Lis

Jirka Rýdl vyhrál polofinále MČR juniorů!!!

(aktuálně)  Skvělého výsledku dosáhl dnes 16letý Jirka Rýdl, když ve Frýdku-Místku vyhrál polofinále Mistrovství České republiky juniorů (nejsilnější open do 20 let, který se u nás hraje). Probojoval se tak do uzavřeného 12členného MČR, které se bude hrát v březnu.  Jirka uhrál z 9 partií 7,5 bodu a o půl bodu předstihl největšího favorita Tomáše Krause (elo 2394). Takto ho vyřídil ve vzájemné partii …

Výborně si vedl i náš druhý zástupce Fanda Helebrand, který ke svému elu připisuje více jak 100 bodů!

Výsledky na chess-results

Stránky pořadatelů

12 reakcí na “Jirka Rýdl vyhrál polofinále MČR juniorů!!!”

 1. 1
  Tom píše:

  zpráva pro Ádu do Švýcarska: mistr dorazil v dobré náladě se dvěma koníky za vítězství v kategorích H18 i H20. Jen nám přišel trochu pohublý, tak dostal pořádnou večeři, aby se spravil. :-) Teď právě odešel hrát s Kubou pinčes (tu požadovanou dvouhodinou procházku asi nedáme). :-)

 2. 2
  AdolfR píše:

  pinces je fajn

 3. 3
  Jarda P. píše:

  Tak ještě tady: Jirko,jsi bourák !!! Ještě jednou gratulujeme!

 4. 4
  JolanaR píše:

  Taky děkuji Tomášovo rodině za péči o Jirku. Moc. Mé starosti o Jirkovo jídlo ve Frýdku byly ním zamítnuté jako neopodstatněné a nežádané. Výkon to podle výsledků (moc) neovlivnilo, a v jeho věku to zřejmě přežije i bez následků.

 5. 5
  Míla píše:

  Zdá se (blbost, nezdá, je to jistý!), že po letech trošku hubenějších přichází čas sklizně! Jirko, výborně!!

 6. 6
  JirkaR píše:

  Ahoj, dik moc vsem za gratulace, byl to, snad krome 2. a 9. partie skvelej turnaj. A sam bych jeste podekoval obema panum Helebrandum za odvoz i za pobyt :D

 7. 7
  tajnyObdivovatel píše:

  Rýdliště rulez! A krásné poháry..

 8. 8
  Ríša Mládek píše:

  Jirko, taky moc gratuluji!;-)

 9. 9
  Marie Filipová píše:

  Jiří, i já se připojuji ke gratulantům. Tvé výkony jsou přímo famózní. S radostí je sleduji. Je vynikající, když se potkají schopnosti, píle a chuť něco dokázat spolu s nejen materiální podporou rodiny. Pak se MUSÍ dostavit takové výsledky, které nyní doslova obdivujeme.
  PS: Až pojedeš na Vlašim, mohl bys popovézt putovní pohár z našeho Silvestrovského turnaje. Jestli se sejdou děti, tak bychom ho letos rádi uspořádali. Děkuji

 10. 10
  Patrik P. píše:

  Jirkovo FIDE elo se vyšplhalo na číslo 2354! :-) http://ratings.fide.com/card.phtml?event=346390

 11. 11
  Tom píše:

  Pěkné číslo. Nutno tedy ale dodat, že je takto vysoké díky tomu nesmyslnému koeficientu 40. Snad Jirka toto elo udrží a nebo ještě lépe zvýší :-) i v dalších turnajích.

 12. 12
  Vojta M. píše:

  Je skoro jasné, že tohle elo Jirka spíš navýší. Jelikož soutěže družstev se mu počítají na změnu koeficientu ještě k 2200 a už teď tam připisuje asi dalších +70 elo bodů. Zajímavé to bude ale v době poté. To znamená s jarními a letními turnaji, kdy se to elo bude obhajovat. Můj tip je, že do té doby Jirka zvládne nahrát 2400 a pak to bude těžká dřina, udržet se tam :-)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist