TJ Spartak Vlasim
14
Lis

Tak pojďme na to, cvrčkové! :-)

Tomáš Vojta

Jen pár dní uplynulo od skončení Mistrovství Čech mládeže v kategoriích do 12, 14 a 16 let a už se pod skokanské můstky do Harrachova vracíme znovu. Tentokrát si to zde o tituly nejlepších hráčů Čech rozdají špunti ve věkových kategoriích do 8 a 10 let.

HD10

V kategorii do 10 let budou náš oddíl reprezentovat Jakub Vojta a Filip Kůra. Jakub je nasazen jako pětka, a tak by se měl pohybovat v popředí výsledkové listiny. Cíl je skončit do osmého místa a vybojovat si tak postup na březnové Mistrovství České republiky. Filipa v 68členném startovním poli najdeme na 48. pozici, věřím ale, že své nasazení výrazně překoná. Turnaj začíná již v pátek a bude se hrát tempem 30 minut na partii s přídavkem 30 sekund za každý provedený tah s povinným zápisem. Výsledky turnaje budou započteny na národní elolistinu.

 
Hrát se bude ve Sporthotelu, Vlašimáci by se tam tedy měli cítit jako doma. :-)

HD8

Turnaj nejmenších špuntů vypukne až v sobotu a hrát se bude tempem 20 minut na partii s přídavkem 10 sekund za tah, bez povinného zápisu. Zde bude naše barvy hájit 7letý Vojtík Vopálka. Přihlášeno je 28 dětí, a když Vojtík zpomalí ze své občas zběsilé rychlé hry, tak určitě vylepší své nasazení na konci startovní listiny.

 

Držte palce našim malým špuntům, ať si víkend v Krkonoších užijí a ať se jim daří v turnaji. :-)

Předběžné startovní listiny

Naše účast na loňském MČech do 10 let

Připomenutí úspěchu z MČech do 8 let v roce 2012

63 reakcí na “Tak pojďme na to, cvrčkové! :-)”

1 2 3
 1. 61
  Marie F. píše:

  My už jsme doma. Blahopřeji Kubíkovi k velice pěknému 5. místu a postupu na MČR, vždyť komu se to poštěstí? Z našeho ŠK Pravonín zde soutěžil v HD 8 Vojtík Vopálka, který skončil se 4 body na 19. místě a v HD 10 Filip Kůra, který uhrál 3 body a obsadil 60.místo. Děkuji oběma klukům za reprezentaci.

 2. 62
  Tom píše:

  My už jsme taky doma (díky Jirkovi za bezpečnou dopravu). Kuba dnes postup na MČR doslova vydřel – jak v 8. tak v 9.kole hrál nejdelší partie celého kola. A vybojovat potřebnou remízu (v případě prohry by Kuba nepostoupil) v posledním kole proti suverénu MČech Davidu Hákovi (měl do té doby 7,5 z 8 ) nebylo vůbec snadné.

 3. 63
  Maťa píše:

  Gratuluju Kubovi k třetímu postupu za sebou! Vojta s Filipem nasbírali nějaké ty zkušenosti a snad je brzy v dalších turnajích zúročí. Škoda, že se Vojtovi neděle vůbec nepovedla (tři prohry), po sobotě to vypadalo pěkně.

1 2 3

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist