TJ Spartak Vlasim
14
Zář

Kuba Voříšek mistrem ČR! Péťa Píšová bronzová!

(Aktuálně) Vynikajícího výsledku dosáhla vlašimská výprava na právě skončeném Mistrovství České republiky v rapid šachu mládeže. Jakub Voříšek se po suverénním výkonu stal Mistrem ČR v kategorii chlapců do 12 let! Bronzovou medaili pak v kategorii dívek do 10 let přidala Péťa Píšová!  K cennému kovu neměl daleko ani Ríša Mládek, který nakonec obsadil místo čtvrté (kategorie H12).  Podrobnější článeček z úspěšného víkendu v Ostravě přinese (snad) reportáž vedoucího výpravy Vítka Moravce.

Podrobné výsledky na chess-results

Stránky pořadatelů

12 reakcí na “Kuba Voříšek mistrem ČR! Péťa Píšová bronzová!”

 1. 1
  Robin píše:

  Gratuluji všem!! :) Kuba první turnaj v dresu Vlašimi a hned zlatá placka. Paráda! :) Máme dalšího Jirku! :) :D

 2. 2
  Vojta M. píše:

  Velká gratulace všem, hlavně teda Kubovi!!

 3. 3
  Tom píše:

  Jo, myslím, že je to od Jakuba dobré zápisné do nového oddílu. :-D

 4. 4
  Tom píše:

  Článek na NŠS i s pěknou fotkou Jakuba a Ríši:
  http://www.nss.cz/v-ostrave-rozdany-mladeznicke-tituly

 5. 6
  Richard, Sr. píše:

  Z vetsi casti skvele a kvalitni fotky! Diky za ne a hlavne celemu realizacnimu tymu za celou logisticko-organizacni podporu. Kdyz ted mame Kubu Voriska pod vlajkou Vlasimi, urcite pro priste optimalizujeme i strategii v boji o medaile, aby neco zbylo i na ostatni Vlasimaky :)

 6. 7
  AdolfR píše:

  to vypada na udrzitelny rozvoj, to se rozhodne da vydrzet, to je gol

 7. 9
  Jarda P. píše:

  Maťův článek hlavně o úspěšném MČR v rapidu v Benešovském deníku v internetové podobě : http://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/sachista-vorisek-na-republice-vsechny-prevalcoval-20140927.html

 8. 10
  Maťa píše:

  Ve zkrácené podobě (mj. bez fotky) ten článek vyšel i dnes v tištěné verzi. Psal jsem to na základě prosby redakce pro Zpravodaj města Vlašimi, ale poslal jsem to i do dalších regionálních tiskovin (kromě deníku ještě do Jiskry). Nadpis článku není můj, ten je z redakční dílny :-) .

 9. 11
  Maťa píše:

  Jinak Jakub Voříšek si dnes zahrál rapid v Českých Budějovicích, kde obhajoval loňské 1. místo: http://www.chess-results.com/tnr145939.aspx?lan=5&art=1&wi=821.

 10. 12
  Maťa píše:

  Ad 10: V dnešní tištěné Jiskře vyšel článek v nezkrácené podobě a s barevnou fotkou všech reprezentantů Vlašimi. K zakoupení následujících 14 dní například v naší trafice :-) . http://www.jiskra-benesov.cz/clanek/dve-medaile-z-mcr-mladeze-6056

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist