TJ Spartak Vlasim
04
Zář

Ela vlašimských hráčů k 5. 9. 2014

Tomáš Vojta

K pátému září byla zveřejněna nová národní elolistina, do které byly započteny výsledky za poslední čtyři měsíce. Připravil jsem tradiční malý souhrn, ze kterého je vidět, jak se hráčům našeho oddílu dařilo na letních turnajích. A musím s potěšením konstatovat, že náš oddíl připsal přes léto celkem 576 bodů.

Je to hlavně díky našim novým posilám, které k nám přestoupili. Roman Šimák získal 190 bodů a Jakub Voříšek 132. Více jak 100 bodů dokázal získat ještě Jakub Vojta (178). Dobře si vedli i Helebrandovi: Fanda + 63, Peter +44. Naopak se nedařilo našim největším nadějím. Nevýrazné výsledky stály Nelu Pýchovou 69 bodů a Jirku Rýdla 42. Za zmínku snad stojí i to, že se mi na stará kolena podařilo překonat osobní rekord ve výši národního ela (2382). :-) Svého nejvyššího ratingu dosáhl i Ondra Mejzlík (2339).

Nejlepší padesátka hráčů Spartaku Vlašim:

Kompletní tabulku si můžete stáhnou v sekci KE STAŽENÍ .

Začátkem září zveřejnila mezinárodní šachová federace i nové elo FIDE. Zde figuruje již 31 hráčů Vlašimi. Elo FIDE vychází každý měsíc, nemá cenu ale rozebírat změny po měsíci, a tak se stejně jako u národního ela pojďme ohlédnout za posledními 4 měsíci. Vynikající výkony z poslední doby znamenají zisk 185 bodů pro naši další posilu Martina Horáka. Martin se tak poprvé dostal přes hranici 2000, a to dost výrazně (2066). Za výborně sehraný turnaj v Janských Lázních si připsal 55 bodů Ríša Mládek. Naopak zde se nedařilo Mírovi Laloučkovi, a tak odepisuje 48 bodů. Ještě o 6 bodů více pak musí oželet Jirka Rýdl.

Uplynulé období bylo pro Vlašim úspěšné. Věřme, že tento trend bude pokračovat i v následujících měsících.

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

5 reakcí na “Ela vlašimských hráčů k 5. 9. 2014”

 1. 1
  Patrik P. píše:

  Na FIDE budou ještě 1. října započítány Říčany.

 2. 2
  Vojta M. píše:

  to se Nela jistě těší :P

 3. 3
  Honza S. píše:

  Ahoj, elo není důležitý, důležitý jsou oběti a maty :-)

 4. 4
  Tom píše:

  No, a právě podle toho ela se pozná, kolik si těch matů dal a kolik si jich dostal. :-)

 5. 5
  Honza S. píše:

  :)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist