TJ Spartak Vlasim
14
Dub

Ze soutěží družstev

Krátce

Včera definitivně skončily soutěže družstev dospělých 2007/2008. Vítězství áčka na půdě posledního Kladna B se nerodilo lehce, překvapení na náš účet se ale naštěstí nekonalo. Bohužel se překvapení nekonalo ani v Týnci n/S, kde Kladno A porazilo nebojující Brodce nejtěsnějším rozdílem za necelé 2 hodiny hry (7 remíz)… Radost nám udělaly Dolní Kralovice, které se vysokou výhrou ve Zvoli B dostaly na konečné 2. místo v Regionální soutěži! Céčko mělo v posledním kole volný los.

Kladno B – Vlašim A 2,5:5,5 (Krafka-Vojta T. 0:1, Schmalz-Mejzlík O. 1/2, Růžička ml.-Vojta P. 1:0, Němec-Mejzlík V. 0:1, Habada-Matějovský 1/2, Minařík-Horák 0:1, Doubek-Gergelits V. 1/2, Růžička st.-Prokop 0:1)

Zvole B – Dolní Kralovice 0,5:4,5 (Česánek-Vávra 1/2, Boček L.-Snížek 0:1, Máslo R.-Vopěnka J. 0:1, Jungmann ml.-Mejzlík J. 0:1, Jungmann st.-Müller 0:1)

Podrobné výsledky všech zápasů najdete v sekci KE STAŽENÍ. Snad si v nejbližších hodinách přečteme i kapitánské reportáže.

1 reakce na “Ze soutěží družstev”

  1. 1
    Maťa píše:

    Omlouvám se, že jste na tento většinou maximálně aktuální souhrn čekali tak dlouho, ale včera jsme s Ondrou Mejzlíkem cestou z Kladna navštívili fotbalové utkání Slavia-Liberec a po mém návratu domů probíhaly nějaké aktualizace textového editoru a články dočasně nešlo psát. Nezbývá než pogratulovat Kladnu k postupu do ligy a zkusit to příští rok!

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist