TJ Spartak Vlasim
20
Čvn

Startuje krajský přebor mládeže

Tomáš Vojta

Tak, a máme tu třetí červnovou celovíkendovou akci s dětmi. Tentokrát vyrazíme do Mladé Boleslavi, kde se bude hrát finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16. V sázce jsou nejen tituly krajských přeborníků, ale i postupy na říjnové Mistrovství Čech (v kategoriích H10 a H12 postupuje 11 nejlepších, v H14 sedm a v H16 pak nejlepších 8). Vlašimský oddíl budou v kategorii do 10 let reprezentovat Filip Kůra a Ondra Hrabě, v kategorii do 12 let Jakub Vojta (Kubík má již v desítkách vybojován postup na MČech, tak si zkusí zahrát o kategorii výše) a v nejstarší kategorii budeme moci fandit Fandovi Helebrandovi, Anežce Vlkové a Martinu Horákovi.

Program turnaje je velmi náročný. Hraje se na 1 hodinu (v sobotu 4 kola, v neděli 3) se zapisováním a výsledky se započítávají na národní elolistinu. Kategorie HD 10 pak hraje tempem 2x45min. na 9 kol bez povinného zápisu.

Větší či menší šance na postup na MČech by měli mít všichni naši zástupci, tak držte palce, ať to u některého z nich vyjde! :-)

Startovní listiny

Stránky věnováné KP

4 reakcí na “Startuje krajský přebor mládeže”

 1. 1
  Maťa píše:

  Já bych připomněl, že při KP mládeže proběhne zítra školení trenérů 4. třídy. Sice už je po oficiálním termínu přihlášek, ale případné další zájemce rád přijmu. Propozice: http://www.stcsach.cz/index.php/dokumenty?view=chevent&id=5567

 2. 2
  Maťa píše:

  V Boleslavi už je dohráno. Naše výprava dopadla dobře, na čemž má největší zásluhu Jakub Vojta, který navázal na výborný výkon z Brna a suverénně vyhrál kategorii H12 (přestože by mohl hrát desítky)! Pěkné 6. místo obsadil v nejmladší kategorii Filip Kůra (postup), 23. Ondra Hrabě skončil přibližně podle papírových předpokladů. Mezi nejstaršími asi nebude s 5. místem spokojen Martin Horák (KP v Mladé Boleslavi není úplně jeho turnaj), 7. Franta Helebrand možná taky čekal víc, nicméně postup na Čechy si zajistil. Anežka Vlková byla celkově 11., což znamená 3. místo mezi děvčaty. Medaile jsme tedy získali dvě (viz anketa).

 3. 4
  Vojta M. píše:

  Gratulace celé skupině k reprezentaci oddílu, i když někteří chtěli určitě víc. Pořádnou formu ukazuje ale Kubík, když vezmu výkon minulý víkend a pak tenhle, má pěkně našlápnuto. Že by nám tu rostla další obrovská hvězda?

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist