TJ Spartak Vlasim
02
Čvn

Přijďte se rozloučit se sezonou 2013/2014

Tomáš Vojta

Sezona 2013/2014 se nezadržitelně chýlí ke konci, a tak je nejvyšší čas ji pořádně rozebrat a zhodnotit. Ideální příležitost k tomu bude při tradičním sportovním dni, který se uskuteční v sobotu 7. 6. na fotbalovém hřišti v Pravoníně. K dispozici budeme mít hřiště na fotbal, nohejbal a tenis. V plánu je jako obvykle fotbalový zápas staří versus mladí. Kdo bude mít chuť na šachy, může si zahrát simultánku proti nejlepším hráčům Vlašimi. Pro děti budou připraveny drobné hry z DDM.

K dispozici budou samozřejmě lahůdky zdejšího bufetu (gulášek, řízečky, točené pivo, nealko…). Začátek akce je ve 14 hodin a sejdeme se přímo v Pravoníně, doprava je individuální. Ukončení dle zájmu.

Přijďte se rozloučit s nejúspěšnější sezonou v dějinách šachového oddílu TJ Spartak Vlašim (postup družstva dospělých do 1. ligy, postup Dolních Kralovic do 2. ligy, vítězství v Extralize dorostu, bronz Nely Pýchové na Mistrovství Evropy, zlato Jirky Rýdla a Nely Pýchové na Mistrovství Čech, atd., atd.). Zváni jsou nejen současní hráči Spartaku Vlašim, ale i hosté, bývalí hráči, budoucí hráči :-) , fanoušci, kamarádi z jiných oddílů a vůbec všichni, kdo si chtějí užít příjemné odpoledne a večer. Těšíme se na vaši účast!

Mapa Pravonína s vyznačením fotbalového hřiště:

V diskuzi pod článkem uvítáme, když potvrdíte svou účast, aby byl trošku přehled, kolik nás bude.

Sportovní den v roce 2012, 2011, 2010, 2009

Fotky z roku 2012

41 reakcí na “Přijďte se rozloučit se sezonou 2013/2014”

1 2
 1. 1
  Maťa píše:

  Já se zúčastním, což asi nikoho nepřekvapí. Možná půjdu z Vlašimi pěšky, tak kdyby se chtěl někdo přidat…

 2. 2
  Robin píše:

  Maťa: Uvidím jak bude náročný pátek. Jinak bych se asi přidal..

 3. 3
  Tom píše:

  Sem zvědavý jak pak budete běhat při fotbale … :-)

 4. 4
  Maťa píše:

  Tak já jsem zatím nikde nepotvrdil, že tam budu hrát fotbal, a už vůbec ne to, že bych snad při něm plánoval běhat ;-) .

 5. 5
  Patrik P. píše:

  Navíc každý ani nemusí běhat. Stačí si strategicky stoupnout před nepřátelskou branku a počkat si. :D

 6. 6
  Maťa píše:

  Je to tak, šikovný fotbalista běhat nemusí. Například Antonín Panenka na hřišti nepopoběhl snad nikdy, a přesto má doma zlato z ME. A hvězdě světového fotbalu Lionelu Messimu nedávno v jednom zápase naměřili méně naběhaných metrů než brankáři :-) .

 7. 7
  Maťa píše:

  Jinak doufám, že se na hřišti objeví někdejší vynikající brankář Boliny František Innemann :-) .

 8. 8
  Vojta M. píše:

  přislibuji účast minimálně za sebe, Ondru a Péťu, předpokládám že i táta bude, ale tak nějak nevím,jestli tam s mámou nemají něco jiného. Na fotbálek se těším. Jen mne štve, že už se prostě do mladejch asi nevlezu :( :P

 9. 9
  Míla píše:

  Já jsem (bohužel) sedmého na dovolené, ale přeju všem zúčastněným příjemnou zábavu a všem vlašimským i okolním hezké prázdniny a neméně úspěšnou sezónu 2014/15.

 10. 11
  Vláďa píše:

  Prijedu i s manzelkou, kdyby nekdo chtel z Vlasimi presunout do Pravonina, tak tri mista jeste mam volna. Ale kdy pojedu zpatky nevim, takze zpatky to muze byt problem ;-)

 11. 12
  Vojta M. píše:

  fotbal začíná přesně na druhou? docela přemýšlím, že bych si dal do Pravonína taky pěknou procházku po svých. Akorát aby to nebylo po větších silnicích, tak jsem jedinou rozumnou cestu našel na 28km. Nastoupané převýšení je jen 600 m, což vypadá v pohodě, akorát bych musel asi vyrážet v osm ráno, což nevím jestli se mi po pátečním večeru bude chtít :)

 12. 13
  AdolfR píše:

  Tak nam je to teda docela lito, ale Jirka jede v sobotu za mnou, takze on (my) bohuzel v Pravonine nebude. Prejeme vsem krasne sportovni odpoledne a prima fotbal a prima sachy a prima bastu

 13. 14
  Patrik P. píše:

  Jediné, co mě mrzí, je to, jaká je z toho letos dělána velká událost, zatímco loni do Miřetic nikdo z Pravonína nezavítal. Nebo letošní žákovská liga v Pravoníně… Ochotně ji zorganizoval někdo jiný a ještě kolem toho bylo řečí…

  Nikomu neupírám jeho zásluhy, ale jsme jeden oddíl, jsme Vlašim. A některé věci se mi prostě nemůžou líbit.

 14. 15
  Anonym píše:

  Patriku, nevíš kdo jaký měl plány minulý rok třeba se mu to nehodilo… A RŽL ? Každý rok se pořádala tu v Pravoníně + další turnaje ;) A tenhle rok to bohužel nevyšlo… A myslím si že p. Filipová to řekla dost dopředu

 15. 16
  Lukáš Filip píše:

  Ten anonym jsem já :) A jestli si chceš o tom promluvit osobně není problém :)

 16. 17
  Patrik P. píše:

  Oběma ukázanými příklady jsem chtěl poukázat ně něco trochu jiného…

  „Ochotně ji zorganizoval někdo jiný a ještě kolem toho bylo řečí…“ To mluvím o letošní žákovské lize v Pravoníně.

 17. 18
  Marie F. píše:

  Patriku, víš, že je pod moji úroveň s tebou diskutovat! Zdá se, že ti ležím pěkně v žaludku, ale to je tvůj problém!
  Pokud já mám k někomu výhrady, tak si to s ním vyřídím z očí do očí a neplkám něco, co je polopravda a někdy i lež! Vždy musíš slyšet také druhou stranu, ne jenom od lichotníků!
  Za vykonanou práci se nemusí nikdo stydět, ale přehnaná ambice, to je teda pěkný prevít! A že určitá skupina v oddíle štve proti Pravonínu, to cítím už dávno, ale přesto mi to nebere elán, abych pro šachisty udělala maximum.
  Zdá se, že jsi na sobotu vytvořil přátelskou atmosféru, že?

 18. 19
  Patrik P. píše:

  Svými připomínkami jsem nechtěl v žádném případě zpochybňovat Vaše zásluhy. Vždycky jsem oceňoval a oceňuji úsilí, které pro šachy a děti vyvíjíte.

 19. 20
  Lukáš Filip píše:

  Ještě jeden dotaz píšeš že jsme jeden ODDÍL, ale ještě jsem tě neviděl v Pravoníně pomoc například s přípravou nebo s uklízením. No nevím jak si představuješ oddíl ;)

 20. 21
  Tom píše:

  (komentář č.14) Patriku, myslím, že tvá poznámka je krajně nevhodná. Měli bychom se vážit toho, co paní Filipová pro náš oddíl dělá. A jestli se ti něco nelíbí, tak bys to měl řešit jiným způsobem než takovýmto výkřikem.

 21. 22
  Sáďa píše:

  Trochu mi připadá, že se tu dělá z komára velbloud. :-)

 22. 23
  Ríša Mládek píše:

  V sobotu dorazí i celá rodina Mládkových. ;-)

 23. 24
  Patrik P. píše:

  Bohužel jsem nepředpokládal, že moje rýpnutí strhne takovou lavinu. Asi jsem byl příliš naivní a podcenil jsem, jak hodně vážně to bude bráno. Moc se tedy omlouvám, pokud byla má slova vnímána jako natolik troufalá, že způsobila takovou reakci. Nelíbí se mi ale, že jsem tady teď chytán za slovo nebo je mi podsouváno, že jsem nějaký nevděčník, který si neváží usilovné práce paní Filipové. To přece není vůbec pravda! Možná jsem se špatně vyjádřil. Třeba na úplně všechno nehledím tak růžově a nemyslím si, že jsem jediný, ale to neznamená, že jsem nějaký revolucionář, co chce někomu uškodit! To bych potom byl sám proti sobě.

 24. 25
  Tom píše:

  Já ještě dodám, že by v sobotu mělo dorazit plné auto ze Sedlčan a z Prahy by měl přijet Kuba Voříšek s maminkou.

 25. 26
  Robin píše:

  Jéééžiš :D Hodil bych to za hlavu a v sobotu to spláchnul panáčkem slivovice na usmíření. :D Vždycky se mi na Vlašimi líbilo jak oddíl drží pospolu a nejsou tu rozpory jako jinde. (pár oddílů mě napadá :D) Tak proč to měnit, že? :P :D

 26. 27
  Maťa píše:

  Patrikův komentář (č. 14) mi od začátku přišel zbytečný, některé reakce na něj pak zase dost přehnané (má pravdu, že mu bylo vyčítáno něco, co vůbec nepsal). Takže já se klidně podepíšu pod Robinův komentář – tak to prostě je! :-)

 27. 28
  Vojta M. píše:

  Panáček slivovice si s váma všema rád dám. A pak třeba druhej, třetí…. No je výhoda po dlouhé době na nějakou akci neřídit :-)

  Maťa: Ještě ti dám vědět, ale možná si od tebe objednám toho biolka Moderní zahájení. Mohl bys to vzít sebou, kdybych ti dal v pátek večer či v sobotu dopoledne vědět? :-)

 28. 29
  Maťa píše:

  Já slivovici taky můžu :-) . Knížku samozřejmě případně donesu.

 29. 30
  Jan Fiala píše:

  Mohl bych se prosím také zúčastnit? Pokud by to nikomu nevadilo.

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist