TJ Spartak Vlasim
08
Říj

Jirka Rýdl zářil na rapidu v Hostivicích

Tomáš Vojta

Trochu ve stínu událostí minulého týdne zůstal výborný výsledek 15letého Jirky Rýdla na turnaji O pohár města Hostivice. Turnaj, který je zařazen do seriálu Grand Prix ČR, se hrál v sobotu 28.9. a zúčastnila se ho celá řada vynikajících hráčů v čele s velmistry Jirovským a Neumanem.

Jirka v 9kolovém turnaji hraného tempem 2×15 minut nasbíral 6,5 bodu a obsadil fantastické 5.místo. Mimo jiné dokázal porazit zmiňovaného GM Neumana či remizovat s mezinárodními mistry Konopkou a Freislerem. Klobouk dolů před takovým výsledkem!

Celkové pořadí /nejlepších 20/:

Kompletní výsledky na chess-results

4 reakcí na “Jirka Rýdl zářil na rapidu v Hostivicích”

 1. 1
  gm spatnota píše:

  gm rydl

 2. 2
  Maťa píše:

  Letošního rapidu v Hostivicích se zúčastnil Martin Horák. Oproti nasazení si mírně polepšil a skončil na solidním 20. místě: http://www.chess-results.com/tnr186302.aspx?lan=5&art=9&fed=CZE&wi=821&snr=26.

 3. 3
  Tom píše:

  Koukám, že Jirka skončil včera druhý na rapidu v Hostivici:
  http://chess-results.com/tnr374951.aspx?lan=5&art=1

  Je dobře, že nijak zvlášť neuspěl FM Gregor (v tento den se nedostavil k poslednímu kolu na Openu Říčany a prohrál kontumačně).

 4. 4
  Maťa píše:

  To na dnešní bleskovce v Hostomicích už skončil Gregor lépe, když obsadil druhé místo a mimo jiné porazil Tomáše: http://chess-results.com/tnr374621.aspx?lan=5&art=1.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist