TJ Spartak Vlasim
20
Čvn

Začíná krajský přebor mládeže

Tomáš Vojta

Tak, a máme tu třetí červnovou celovíkendovou akci s dětmi. Tentokrát vyrazíme do Mladé Boleslavi, kde se bude hrát finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16. V sázce jsou nejen tituly krajských přeborníků, ale i postupy na říjnové Mistrovství Čech (v kategoriích H12 až H16 postupuje 7 nejlepších, v H10 pak nejlepších 10). Vlašimský oddíl bude v kategorii do 10 let reprezentovat Filip Kůra, v kategorii do 12 let Ríša Mládek, Julie Vilímová a Jakub Vojta (Kubík má v desítkách vybojován postup dokonce až na březnové MČR, tak si v rámci tréninku zkusí zahrát s až o 4 roky staršími soupeři), v kategorii do 14 let Anežka Vlková a Petr Laňka a v nejstarší kategorii budeme moci fandit Fandovi Helebrandovi.

Program turnaje je velmi náročný. Hraje se na 1 hodinu (v sobotu 4 kola, v neděli 3) se zapisováním a výsledky se započítávají na národní elolistinu. Kategorie HD 10 pak hraje tempem 2x45min. na 9 kol bez povinného zápisu.

Větší či menší šance na postup na MČech by měli mít všichni naši zástupci, tak držte palce, ať to u některého z nich vyjde! :-)

Startovní listiny

Stránky pořadatelů

44 reakcí na “Začíná krajský přebor mládeže”

1 2
 1. 31
  Anonym píše:

  Velká gratulace Ríšovi! Další pěkný úspěch v jeho raketové kariéře!!

  OT: nevíš maťo jak to dopadlo v té mladé boleslavi? Jestli přihlašují to KP nebo ne? Jsem ti včera volal nedovolal jsem se. Tak jsem poslal mail s dotazem na pana Klaina a Buriánka. Tak čekám na odpověď.

 2. 32
  Vojta M. píše:

  minulý příspěvek jsem byl já.

 3. 33
  Maťa píše:

  Anežka remis (a jistá medaile), Franta a Filip prohráli, Petr vyhrál.

 4. 34
  Maťa píše:

  Julie vyhrála a má zlato! Anežka stříbro.

 5. 35
  Jarda P. píše:

  Jsem se konečně probral a už můžu jen gratulovat k vynikajícím výsledkům,tak tedy jak psal Áda : Dobre, vy tam :-) .

 6. 36
  Jarka Z. píše:

  I my gratulujeme k medailím. Ríša a Julča výborně!!! Anežka taky paráda. Opět se Vlašim ukázala ve své parádě. Zvárovi

 7. 37
  Tom píše:

  Naše část výpravy asi před hodinkou dorazila bez komplikací domů. Byla to vydařená akce jak výsledkově tak organizačně. Výborně zahráli prakticky všichni naši zástupci. Článek s hodnocením turnaje slíbil napsat Patrik Pýcha.

 8. 38
  Maťa píše:

  Stejně jako Tomáš chválím organizaci turnaje – pořadatelé na čele s Romanem Šoltysem jsou rok od roku lepší, je radost jezdit na takovou akci. Výsledkově se nám zadařilo: 2 zlata, 1 stříbro, 2 postupy, Franta je prvním náhradníkem, tak snad si v říjnu Čechy taky zahraje… A pěkné 5. místo obsadil sedlčanský Honza Sadil, který by měl v létě do našeho oddílu přestoupit.

 9. 39
  Vojta M. píše:

  Chválím všechny naše účastníky na krajském přeboru. Moc hezké výsledky. :)

 10. 41
  Eliška píše:

  Velká gratulace Julince a všem vlašimským medailistům !

 11. 42
  AdolfR píše:

  hezky se to cte, dobre vy

 12. 43
  Maťa píše:

  Kromě fotek od Petra Havelky (viz komentář č. 40) si můžete prohlédnout i galerii Karla Jukla, tam také naše děti najdete: http://tjjawabrodce.rajce.idnes.cz/KP_Mladeze_Mlada_Boleslav_2013/ . Fotky vítězů od pořadatelů jsou na http://chess-results.com/Fotos.aspx?key1=690 . No, a na http://www.stcsach.cz/index.php/component/chevent/?view=chevent&id=4694 jsou přehledné výsledky s vyznačením postupů na Mistrovství Čech – Franta je opravdu prvním náhradníkem, Filip a Petr shodně třetími náhradníky, to také nemusí být úplně bez šance…

 13. 44
  Maťa píše:

  Vojta M. (31 + 32): Podle zjištěných informací se zatím neví, zda MB béčko do KP postaví. Každopádně jsme se rozhodli přihlásit i Vlašim B do KS, ať už se kralovické družstvo nahoru dostane, nebo ne. Dnes se chystám do Kralovic na akademii, tak můžu poreferovat podrobněji, jestli tam budeš…

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist