TJ Spartak Vlasim
30
Dub

Open Karlovy Vary s vlašimskou účastí

Tomáš Vojta

V lázeňském domu Eden bude za pár minut zahájen 12.ročník Openu Karlovy Vary. A stejně jako loni se ho zúčastní trojice hráčů našeho oddílu. Fandit budeme moci Ondrovi Matějovskému a sourozencům Pýchovým. Předběžná startovní listina čítá 89 jmen a hlavními favority na zisk první ceny ve výši 7000 Kč budou mezinárodní mistři Petr Neuman, Richard Biolek a Serguei Vesselovsky. Ondra je nasazen jako 34. a Patrik s Nelou 43. respektive 47. Nela se tak pravděpodobně utká v 1.kole s některým z favoritů. 

Hraje se švýcarským systémem na 8 kol, tempem 90 minut na partii s přídavkem 30s. za každý provedený tah.  Vítěze budeme znát v neděli 5.května.

Stránky pořadatelů

Vlašimáci na Openu Karlovy Vary v roce 2012

37 reakcí na “Open Karlovy Vary s vlašimskou účastí”

1 2
 1. 31
  AdolfR píše:

  Vary taky naky dobry, Patrik gol, Nela gol, akorat Mata by mel zacit chodit taky k tomu trenerovi, co Pychovi. A zdravim moc

 2. 32
  Maťa píše:

  Jinak Nela zahrála v Karlových Varech 481 tahů, což dává v 8 kolech průměr přes 60 tahů na partii. Pochybuji, že by byl v této statistice někdo lepší :-) .

 3. 33
  Tom píše:

  Měl bys Nelu učit hrát agresivněji, pak by takový průměr tahů určitě neměla ;-)

 4. 34
  Maťa píše:

  Tak teď to měla jako trénink koncovek se silnými sparingpartnery :-) : jedna věžovka s pěšcem míň (remis), věžovka s pěšcem víc (výhra), jezdcovka s pěšcem víc (výhra), dámská koncovka s pěšcem míň (remis), rovná dámská koncovka (remis) a asi mírně horší (nicméně prý spočítaná) pěšcovka (remis).

 5. 35
  Jirka M. píše:

  Ještě že se turnaj nehrál prastarým tempem s pečetěním a dohrávkami. To by Nela turnaj skončila tak zítra nebo pozítří :D !!!

  … no počítám, že polovina mladých už ani neví, co to pečetění a dohrávky jsou

 6. 36
  Maťa píše:

  To by Nela nestihla Jánky… :-)

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist